• Informacje na temat:

  katarzyna popielewicz

Artykuły na temat: katarzyna popielewicz
 • Gwiazdy delektują się modą z najwyższej światowej półki

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z "Przyjaciółek", spotkały się w czwartek wieczorem na zakupach w salonie Ralpha Laurena.

 • Agnieszka Popielewicz: Zostać miss

  7 grudnia Agnieszka Popielewicz poprowadzi galę 25-lecia Miss Polski. Ale w takim widowisku nie debiutuje. 9 lat temu była... uczestniczką i znalazła się w finale!

 • Maja Hyży nie zamierza przepraszać Grzegorza Hyżego i jego nowej żony!

  ...! "Nie przygotowujemy żadnego oświadczenia. Maja nie będzie już niczego komentować w prasie" - mówi "Show" jej agentka, Katarzyna Kowalewska. Sprawa dotyka nie tylko samego Hyżego, ale także jego nowej żony Agnieszki Popielewicz, która właśnie dostała program o organizowaniu ślubów i nie ma ochoty na przepychanki słowne z Mają. "Jestem śmiertelnie zmęczona tym tematem" - mówi magazynowi...

 • Gwiazdy w finałowym odcinku "Hell's Kitchen"

  Już 12 maja wielki finał trzeciej edycji największego kulinarnego show w Polsce. Ostateczną rywalizację w "Hell's Kitchen" będą obserwować: Agnieszka Popielewicz, Honorata Skarbek, Rafał Maserak oraz zwycięzcy poprzednich edycji programu Łukasz Kawaller i Monika Dąbrowska.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub. Trzymali gości w napięciu do ostatniej chwili!?

  ...powiedzieli sobie "tak" drugiego dnia świąt w kościele w Słomczynie. Wygląda na to, że nawet swoich gości, wśród których byli obecni m.in. Katarzyna Glinka, Małgorzata Foremniak czy Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock, trzymali w napięciu do ostatniej chwili! "Ponoć nawet na zaproszeniach Joanna i Maciej nie podali miejsca uroczystości i goście o wszystkim byli informowani w ostatniej chwili...

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • Marcin Mroczek zostanie ojcem!

  Popielewicz (30 l.). Nikt nie dawał im szans, ale na szczęście złe prognozy się nie sprawdziły. Zakochali się w sobie do szaleństwa. A z roku na rok ich związek jeszcze bardziej się umacniał. Po pięciu(...) zapragnął zostać ojcem. W końcu nie raz miał okazję obserwować, jak doskonale radzą sobie z dziećmi na planie jego koleżanki, młode mamy - Anna Mucha (35 l.) i Katarzyna Cichopek (33 l.). Marzył, że...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • ...(50 l.) z zawodu jest... aktorką! Ukończyła PWST w Warszawie. Agnieszka Popielewicz (29 l.) od lat związna jest z mediami. Z zawodu jest socjologiem. Marcin Prokop (37 l.) skończył studia na wydziale finansów i bakowości. Robert Janowski (53 l.) z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Weronika Marczuk (43 l.), podobnie jak Joanna Jabłczyńska, jest prawnikiem. Katarzyna...

 • "Hell's Kitchen": Czas na gorący finał

  To już ostatni pojedynek w kuchni z piekła rodem. Kto wyjdzie z niego zwycięsko i zdobędzie staż w Atelier Amaro? - Od dawna mam faworyta do wygranej - zdradza szef diabelskiej restauracji.

Zdjęcia na temat: katarzyna popielewicz