• Informacje na temat:

  katarzyna przed konferencja

Artykuły na temat: katarzyna przed konferencja
 • Katarzyna Żak skomentowała plotki o kryzysie małżeńskim, Teraz już wszystko jasne!

  Już kilka razy głośno było o jej rozwodzie, na szczęście za każdym razem okazywało się, że to zwykła plotka. Temat rozstania znów powrócił. Czy w ostatnich doniesieniach jest choć ziarno prawdy? Katarzyna Żak (52 l.) zdradziła „Na Żywo”, czy jej związek rzeczywiście wisi na włosku, jak radzi sobie z plotkami i dlaczego można ją czasem spotkać z przystojnymi mężczyznami.

 • Jerzy Stuhr o "Obywatelu": Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia

  - To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało - Jerzy Stuhr powiedział na Festiwalu Filmowym w Gdyni o swym nowym obrazie "Obywatel".

 • Katarzyna Dowbor błyszczy przy mężu Torbickiej!

  Do tej pory 55-latka prowadziła w Polsacie show "Nasz nowy dom". Teraz przed nią kolejne wyzwania - właśnie rozpoczęła nagrania do programu "Zdrowa w każdym calu" poświęconego tematyce zdrowotnej(...) angażowania się w najróżniejsze przedsięwzięcia medialne, chociaż propozycji nie brakowało. Tym razem uczynił wyjątek. Dlaczego? Czy tak bardzo zainteresowała go formuła programu, czy też przekonała go osoba...

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Co Katarzyna Cichopek robiła w Sejmie?

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z serialu "M jak miłość", została zaproszona przez Ministerstwo Zdrowia na konferencję. Czego dotyczyła? Sprawdź!

 • Katarzyna Figura: Nowy Jork jak własna kieszeń

  W warszawskim Kinie Iluzjon odbył się pokaz filmu "Szczęśliwego Nowego Jorku" w reżyserii Janusza Zaorskiego. Film co prawda miał swoją premierę już w 1997 roku, ale dziś zaprezentowano go w nowej odsłonie - po rekonstrukcji.

 • Uciekając przed paparazzi

  Tuż po wakacjach, bo już 1 września, Hotel 52 zacznie przyjmować nowych gości. W pierwszym odcinku czwartego sezonu gościnnie wystąpią Katarzyna Warnke jako piosenkarka Milena i Krzysztof Respondek w roli jej męża Pawła.

 • Przed krakowskim festiwalem

  Trzy konkursy z 88 filmami, kilkaset pokazów, mnóstwo cykli i wydarzeń towarzyszących - tak w skrócie prezentuje się bogaty program 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Krakowie w dniach 31 maja - 5 czerwca.

 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • "Karol": Premiera w Polsce

  Polską premierę kinową filmu "Karol - człowiek, który został papieżem" poprzedzą dwie konferencje prasowe - 9 czerwca w Warszawie oraz 15 czerwca w Krakowie. Jak poinformował nas dystrybutor filmu, firma ITI Cinema, honorowy patronat nad produkcją objął kardynał Franciszek Macharski. Na ekrany kin w całej Polsce tytuł trafi 17 czerwca.

Zdjęcia na temat: katarzyna przed konferencja
Wideo na temat: katarzyna przed konferencja
 • Przed północą

  Reżyser filmu "Przed wschodem słońca" i "Przed zachodem słońca" przedstawia ostatnią część trylogii okrzykniętej przez krytyków największym romansem współczesnego kina, w którym swoje życiowe role zagrali Julie Delpy i Ethan Hawke. Po raz pierwszy spotkali się prawie dwadzieścia lat temu przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Spędzili ze sobą noc, by rozstać się i znów na siebie trafić po dziewięciu latach przed zachodem słońca w Paryżu. Od tamtego lata minęło kolejnych dziewięć lat....

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...