• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka i zbyszek

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka i zbyszek
 • Katarzyna Skrzynecka wciąż bez rozwodu! "Sprawa toczy się szósty rok"

  Kasia Skrzynecka (45 l.) wciąż walczy o kościelne unieważnienie swojego małżeństwa ze Zbyszkiem Urbańskim. Na razie bezskutecznie!

 • Katarzyna Skrzynecka: Rozwód to wina męża?

  Katarzyna Skrzynecka nie dała długo czekać na wywiad ujawniający tajemnice jej związku. W weekendowym wydaniu "Faktu" opowiada, kto zawinił.

 • Katarzyna Skrzynecka

  ..." jej tanecznym partnerem był Marcin Hakiel (zajęli czwarte miejsce). Później Skrzynecka została prowadzącą show. W programem pożegnała się w atmosferze skandalu. Była w związku z polskim piosenkarzem...

 • Kasia Skrzynecka po rozwodzie

  W warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa Katarzyny Skrzyneckiej (37 l.) i Zbigniewa Urbańskiego (38 l.).

 • Katarzyna Glinka o wychowaniu synka! "Metoda kija i marchewki"

  Katarzyna Glinka (38 l.) opowiedziała o swoich metodach wychowawczych...

 • Skrzynecka w objęciach Stefano

  Patrząc na uśmiechniętą i rozbawioną aktorkę, trudno uwierzyć, że Kasia Skrzynecka ma za sobą dramatyczny rozwód.

 • Skrzynecka unieważnia ślub kościelny

  Katarzyna Skrzynecka (40 l.) jest coraz bliżej unieważnienia ślubu kościelnego z pierwszym mężem, byłym policjantem Zbigniewem Urbańskim (41 l.). Wczoraj, 8 czerwca, odbyła się pierwsza rozprawa w Archidiecezji Warszawskiej.

 • Taniec czas zacząć!

  Rozpoczęła się zacięta walka o Kryształową Kulę. W niedzielę, 4 września, obejrzeliśmy pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto był najlepszy, a kto już po debiucie musiał pożegnać się z programem?

 • Katarzyna Skrzynecka (39 l.) ponownie spotka się ze swoim byłym mężem Zbigniewem Urbańskim (42 l.). Do konfrontacji dojdzie w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie były policjant prawdopodobnie zatańczy.

 • "Przepowiednia wróżki się sprawdziła"

  Oszałamiająca popularność Piotra Rubika rozpoczęła się za sprawą wielkiego przeboju "Niech mówią, że to nie jest miłość" z 2005 roku. Piosenka zaśpiewana...

Zdjęcia na temat: katarzyna skrzynecka i zbyszek
Wideo na temat: katarzyna skrzynecka i zbyszek
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....