• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka jak schudła

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka jak schudła
 • Katarzyna Skrzynecka: Godzina i byłoby za późno!

  Katarzyna Skrzynecka (45 l.) niczego tak bardzo nie pragnęła, jak zostać matką. Doczekała się tego dopiero z trzecim ukochanym, mając 41 lat.

 • Kasia Skrzynecka przeszła niesamowitą przemianę! Ludzie nie wierzą w to, co widzą!

  W ostatnich latach najważniejsza była dla niej rodzina i ukochana córka. Katarzyna Skrzynecka nigdy nie ukrywała, że miała ogromne problemy z zostaniem mamą.  Przeszła długotrwałą terapię hormonalną(...) kosztowało ją utratę pięknej sylwetki, starała się nie zwracać uwagi na kąśliwe komentarze.  Wydawało się, że pani Katarzyna pogodziła się z czasem i swoim wyglądem. "Jestem w takim punkcie życia...

 • Chcą czy muszą schudnąć?

  W ostatnim czasie zapanowała moda na szczupłe mamy, które chcą jak najszybciej wrócić do wagi sprzed ciąży. Wszystko za sprawą gwiazd błyskawicznie tracących zbędne kilogramy. Jak sobie radzą?

 • Skrzynecka odchudza Polaków

  Zachęcona własnymi sukcesami - po urodzeniu córeczki w ciągu 10 tygodni schudła 17 kilo - prezenterka Kasia Skrzynecka razem z mistrzem Polski w fitness Marcinem Łopuckim postanowili odchudzić Polaków. Para została ambasadorami programu "Zyskaj formę w 10 tygodni".

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.