• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka na sportowo

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka na sportowo
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: ze ślubu kościelnego nici?

  Od ślubu cywilnego Katarzyny Skrzyneckiej (46 l.) i Marcina Łopuckiego (43 l.) minęło ponad osiem lat. Wiele razy mówili, że kościelny też chcą wziąć. Ale teraz mąż aktorki wyznał, że... już nie czują potrzeby pójścia do ołtarza. Czyli ze ślubu nici?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Kolejna rocznica ślubu przed nimi!

  ...i podziw dla męża nie osłabł. Wybrany mężczyzna wspaniale sprawdza się w roli towarzysza życia i głowy rodziny. U jego boku Katarzyna odzyskała wiarę w szczęście i spełniła największe marzenie życia(...). Katarzyna była już wielką gwiazdą, a jej wybranka znano tylko w światku fitnessu i kulturystyki. W dodatku był mężczyzną "po przejściach" a z poprzedniego swojego związku miał już nastoletnie dzieci...

 • Skrzynecka po przejściach

  "Dziś trudniej mi już wierzyć w i żyli długo i szczęśliwe . Ale zrozumiałam, że w końcu trzeba się otrząsnąć, przestać wierzyć w bajki, bo czas ucieka" - mówi w wywiadzie dla "Vivy" Katarzyna Skrzynecka.

 • "Komisarz Alex": Katarzynie Skrzyneckiej uroda czasem ułatwia życie...

  Katarzyna Skrzynecka, którą po wakacjach zobaczymy jako Rebekę w 1. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", bardzo lubi się... zmieniać. - Kobieta powinna się zmieniać chociażby po to, by nie znudzić się swojemu mężczyźnie - mówi.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Skrzynecka kolejny raz sprzedaje prywatność

  Urbańskim (39 l.) oraz obecnym partnerem Marcinem Łopuckim (34 l.). Na pytanie, jaki jest Marcin?, Katarzyna odparła: "Spokojny, nie lubiący wychodzić przed orkiestrę. Dla obcych - introwertyk, dla(...) zdarzają się wyjątki, więc pewnie warto nie tracić nadziei". Skrzynecka (38 l.) twierdzi, że były mąż bardzo ją skrzywdził: "Na pogodzenie z życiem w tak poważnej kwestii potrzebowałam wiele czasu...

 • Kto najlepszym gospodarzem show?

  Okazuje się, że Marcin Prokop to dziennikarz, który najlepiej radzi sobie z prowadzeniem telewizyjnych show. Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ...w roli Georga Michaela dał przedsmak muzycznych emocji. W ławie jurorskiej, podobnie, jak w poprzednich edycjach zasiądą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartłomiej(...) Kałamaga i Walerija Żurawlewa, aktor Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, aktorka Katarzyna Sawczuk i Wojtek Jeschke, komentator sportowy Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka Monika Mariotti...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Fenomen programu

  Producent programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oświadczył, że uczestnikami show nie muszą być największe gwiazdy, lecz zawodowcy o ponadprzeciętnych umiejętnościach wokalnych i aktorskich. Pierwszy odcinek drugiej edycji show będzie można zobaczyć na antenie telewizji Polsat we wrześniu.