• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka piotr gąsowski teatr

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka piotr gąsowski teatr
 • Skrzynecka, Gąsowski i seks

  Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie mogą bez siebie żyć. Znów pracują wspólnie, tym razem na deskach warszawskiego Teatru Bajka. Występują w komedii o... seksie.

 • Rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

  ...wizerunku matki dziecka Piotra Gąsowskiego. Postawiła... na teatr. "Teraz jestem zajęta przygotowywaniem wielkiego show o roboczej nazwie The Best of Broadway " - mówi w rozmowie z magazynem "Party(...) przyjaźni, oraz... Katarzyna Skrzynecka. "Nie dość, że jest genialną aktorką, to jeszcze wspaniale śpiewa" - uzasadnia swój wybór tancerka. Daje także dobitnie do zrozumienia, że "Taniec z gwiazdami" to...

 • Skrzynecka dla dorosłych

  Aktorka, piosenkarka i prezenterka Katarzyna Skrzynecka, nie ma ostatnio zbyt dobrej prasy.

 • Kasia Skrzynecka znów zaśpiewa

  Katarzyna Skrzynecka, którą telewidzowie znają m.in. z "Tańca z gwiazdami" nagrywa płytę. Kilka piosenek przygotowali specjalnie dla niej twórcy przebojów Celine Dion i Whitney Houston.

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kolejna kandydatka

  Polsat powoli kompletuje obsadę drugiej edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podobno jedną z gwiazd show będzie Natalia Krakowiak, aktorka teatru Studio Buffo, która dotarła do ćwierćfinału "The Voice Of Poland".

 • Figura z Maserakiem!

  TVN ujawnił oficjalnie uczestników siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Tancerze zaprezentowali się podczas specjalnej konferencji prasowej.

 • Magdalena Cielecka , Joanna Brodzik, Danuta Stenka , Borys Szyc i Paweł Małaszyński znaleźli się wśród nominowanych do Telekamer - nagród dla największych telewizyjnych gwiazd mijającego roku. Nagrody przyznawane przez czytelników w plebiscycie organizowanym przez "Tele Tydzień" zostaną wręczone już po raz dziesiąty.

 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  - Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.