• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka ranking

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka ranking
 • Cichopek najpiękniejsza

  Katarzyna Cichopek zwyciężyła w rankingu jednego z tabloidów na najpiękniejszą twarz telewizji. Aktorka pokonała Kingę Rusin i Magdę Mołek.

 • Ostatni taniec Widawskiej!

  ...utworu "Life is Life". Członkowie komisji wpadli w taką euforię, że zaczęli śpiewać. "Do zawodowstwa jeden krok, jedyny krok nic więcej" - nucili. To nie wszystko. Prowadząca program Katarzyna Skrzynecka(...) razem byli to Daria Widawska i Robert Kochanek. Ranking widzów po 7.odcinku: 1. Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska 2. Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin 3. Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino...

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Ibisz w "Tańcu z gwiazdami"?

  Roztańczona ruletka nazwisk ruszyła pełną parą. Choć TVN dopiero nieśpiesznie rozpoczyna pracę nad 13. edycją "Tańca z gwiazdami".

 • Hip hop wygrywa z Chopinem

  Zespół Jeden Osiem L to zdecydowanie najpopularniejszy polski wykonawca wśród rodzimych internautów - wynika z raportu serwisu wyszukiwawczego NetSprint.pl. Wśród gwiazd zagranicznych triumfował Eminem. Raperzy Mezo i Peja znaleźli się w czołówce zestawienia najpopularniejszych Polaków, przed Chopinem, Kochanowskim i Kopernikiem.

 • Piękna i Bestia wygrywają

  W świąteczny wieczór na parkiecie "Tańca z gwiazdami" królowało ogniste pasodoble i uznawany za najtrudniejszy taniec standardowy fokstrot. To na nim potknęli się Tomasz Schimscheiner i Kamila Kajak, którzy teraz muszą opuścić program. Widzowie stawiają na Mariusza Pudzianowskiego.