• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka spiewa

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka spiewa
 • Karolina Korwin Piotrowska chwali… Katarzynę Skrzynecką!

  Skrzynecka to estradowa zwierzyna najwyższej klasy, która śpiewa, tańczy, rozbawia i wszystko to bez zadyszki" - komplementuje. Nie odmówiła sobie jednak przypomnienia tego, z czym Katarzyna Skrzynecka(...) jej temat zbyt pozytywnie. Karolina Korwin Piotrowska, podobnie jak wiele innych osób, dostrzegła, że Skrzynecka ma spore możliwości, które świetnie pokazuje w programie "Twoja twarz brzmi znajomo...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Katarzyna Skrzynecka: Były mąż trzyma za nią kciuki w „Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Program "Twoja twarz brzmi znajomo" jeszcze się nie skończył, ale już można powiedzieć, że chyba najwięcej ze wszystkich gwiazd zyskała na nim Katarzyna Skrzynecka. Nie dość, że ma duże szanse na(...) gwiazdy oraz osoby, które dotąd za nią nie przepadały. "Dziś Katarzyna Skrzynecka utarła nosa wszystkim złośliwcom, bo idealnie połączyła artystyczne talenty w show ‘Twoja twarz brzmi znajomo...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Skrzynecka chałturzy

  Katarzyna Skrzynecka (37 l.) bierze wszystkie chałtury, które wpadną jej w ręce. W niedzielne wieczory pracuje na planie telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami", w tygodniu zaś często można ją spotkać w różnych polskich miastach, a konkretnie w... hipermarketach.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Nina Terentiew zdradza, kto wystąpi w 2. edycji!

  ...też zmiana w jury! Producentom tak bardzo spodobała się Katarzyna Skrzynecka, że zaproponowali jej, by zasiadła w fotelu jurorskim! Zastąpi ona Katarzynę Kwiatkowską. Kogo jeszcze chcielibyście...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • Rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"

  ...przyjaźni, oraz... Katarzyna Skrzynecka. "Nie dość, że jest genialną aktorką, to jeszcze wspaniale śpiewa" - uzasadnia swój wybór tancerka. Daje także dobitnie do zrozumienia, że "Taniec z gwiazdami" to...

 • Katarzyna Skrzynecka znów w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Jesienią zobaczymy drugą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który dość nieoczekiwanie stał się przebojem wiosennej ramówki. Wiadomo, że w show powróci laureatka Katarzyna Skrzynecka, ale w innej roli.