• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka syn

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka syn
 • Katarzyna Skrzynecka wspiera męża. "Marcin tęskni za dziećmi"

  Łatwiej znieść ból rozstania, gdy ma się u boku taką żonę jak Katarzyna Skrzynecka (46 l.)... A jej mąż przeżywa teraz trudny moment.

 • Miodowy miesiąc Skrzyneckiej

  Po dwóch latach życia we dwoje zdecydowali się związać na zawsze. Teraz wyruszają w podróż poślubną. Przed nimi miodowy miesiąc!

 • Katarzyna Skrzynecka uratowała fundację!

  Katarzyna Skrzynecka (43 l.) wygraną z "Twoja twarz brzmi znajomo" - 100 tys. zł - przekazała na fundację Koocham. Za ten piękny gest dziękuje jej Joanna Palica, mama chorego Alka i szefowa organizacji.

 • Norbi w "Barze"

  Od 11 września w telewizji Polsat będzie można oglądać kolejną edycję programu "Bar". W tegorocznej edycji, zatytułowanej "Bar VIP", obok zapowiadanego już wcześniej Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego, zobaczymy m.in. Norbiego. Nie potwierdziły się informacje, że w "Barze" wystąpić ma Katarzyna Skrzynecka.

 • "Komisarz Alex": Katarzyna Skrzynecka odrzuca role w serialach! Wyjątek zrobiła tylko dla... Aleksa!

  Katarzyna Skrzynecka, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako divę operową Rebekę Stein w 1. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa", nie chce - choć dostaje takie propozycje - związać się z żadnym serialem na stałe. Dlaczego?

 • R. Janowski ożenił się

  Robert Janowski (43 l.), popularny aktor, piosenkarz i gospodarz programu "Jaka to melodia?", w sobotę, 28 sierpnia, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest wieloletnia partnerka Katarzyna Dańska (31 l.).

 • ​Kami Kula gra syna pary... gejów!

  ..."Szpilek na Giewoncie", i Katarzyna Skrzynecka, którą zobaczymy w jednym z odcinków serialu "Na krawędzi", a zwariowanego służącego Wojciech Kalarus, czyli komendant Ryszard Frotecki ze "Złotopolskich(...) show, którzy muszą na jeden wieczór całkowicie zmienić swój styl życia. Kiedy wspólnie wychowywany przez nich syn jednego z nich chce przedstawić im bardzo konserwatywnych rodziców swojej narzeczonej...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Cichopek kontratakuje

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności.

 • Katarzyna Glinka o wychowaniu synka! "Metoda kija i marchewki"

  Katarzyna Glinka (38 l.) opowiedziała o swoich metodach wychowawczych...

 • K.A.S.A. w "Barze"

  Jesienią rozpocznie się kolejna edycja "Baru". W popularnym reality show Polsatu wezmą udział tym razem znane postacie show biznesu. Na razie potwierdzono udział m.in. Katarzyny Skrzyneckiej i Krzysztofa "K.A.S.A." Kasowskiego.

Zdjęcia na temat: katarzyna skrzynecka syn
Wideo na temat: katarzyna skrzynecka syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...