• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka tzg

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka tzg
 • Skrzynecka wraca do "TzG"?

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Skrzynecka wraz z Piotrem Gąsowskim poprowadzi 14. edycję "Tańca z gwiazdami".

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  Oficjalnie ogłoszono, że do grona tańczących gwiazd dołączy Zbigniew Urbański - dziennikarz i prezenter TVN Turbo oraz... były mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  W trzecim odcinku show Kasia Skrzynecka zaskoczyła wszystkich wytworną kreacją, bohaterowie- umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.

 • Mąż Skrzyneckiej nie chce do "TzG"

  Kasia Skrzynecka zdradziła, że jej mąż, Marcin Łopucki , konsekwentnie odmawia producentom "Tańca z gwiazdami" , którzy chcieliby zobaczyć go w swoim show.

 • Serialowy aktor w "TzG"!

  Do uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami" dołączył Kazimierz Mazur, 27-letni aktor, znany z roli Kamila Hoffera w serialu "Na Wspólnej".

 • Skrzynecka: Cała prawda o ciąży i rozstaniu

  ...... Już nie da się ukryć, że spodziewasz się dziecka. Krągły brzuszek mówi wszystko! Katarzyna Skrzynecka: - Na nieustanne pytania prasy o moje macierzyńskie plany zawsze odpowiadałam: "Na takie(...) dziś mają już szesnaście lat. Dla mnie w tej roli to będzie dopiero debiut! W momencie radości przyszedł i cios - straciłaś pracę w "TzG". Powodem był Twój stan? K.S.: - Nic z tych rzeczy. O szansę...

 • "TzG": Znamy wszystkich uczestników

  Aktor Dariusz Kordek uzupełnił skład uczestników 13 edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Pakosińska zamiast Urbańskiej w "TzG"?

  Czy Katarzyna Pakosińska ma szansę objąć po Nataszy Urbańskiej funkcję prowadzącej w "Tańcu z gwiazdami"? Na czyje poparcie może liczyć?

 • Bije rekordy popularności

  Wyrzucenie Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami" sprawiło, że stała się ikoną nie tylko ciężarnych kobiet!

Wideo na temat: katarzyna skrzynecka tzg
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: katarzyna skrzynecka tzg
 • Katarzyna nie miała kiedyś...

  Skrzynecka jest beznadziejna - cały czas sprzedaje swoje życie,teraz-ciążę.To żenada. Niższa oglądalność TzG to wynik zaangażowania pseudo gwiazd;Marczuk,Krupa.Kisio, Zielińska.Wg TVN to mają być gwiazdy,kpina.

 • Re: Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  Tylko nie przesadzcie z Pania Zielinska. Ogladalam Noc Shylwestrowa i gdyby Pan Kammel nie rzucal Jej kola ratynkowego, z pewnoscia by polegla. Najlepsza prowadzaca do tej pory byla Pani Katarzyna Skrzynecka. Dowcipna, inteligentna i dobrze czujaca sie przed kamera. NIe zmieniajcie tego co jest dobre i jeszcze moze posluzyc. A TzG dobrze, ze wraca, lubiany to program.