• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka w 10 dni

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka w 10 dni
 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ...marzyła. Wie jednak, że nic nie jest dane na zawsze, dlatego każdego dnia dba o ten związek. W przyszłym roku będzie pani obchodzić 10. rocznicę ślubu. Jak się zaczęła Wasza miłość? Od przyjaźni(...) wszystkim, żeby zebrać na emeryturę i w razie potrzeby też pomóc finansowo starszym dzieciom. Nigdy nie byłam zatrudniona na etacie i zdaję sobie sprawę z tego, że na emeryturę z ZUS-u nie mam co liczyć...

 • Wokalista Video o Katarzynie Skrzyneckiej: "Zatrważające bzdury"

  Wokalista Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video w dosadnych słowach komentuje wypowiedź Katarzyny Skrzyneckiej na temat jazdy samochodem pod wpływem alkoholu.

 • Katarzyna Skrzynecka zdradziła, kiedy weźmie ślub kościelny!

  Katarzyna Skrzynecka (45 l.) chce stanąć przed ołtarzem w wyjątkowym dla niej i jej męża dniu…

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Katarzyna Skrzynecka lepiła pierogi blisko dobę!

  ...sobie na lepienie ulubionych pierogów. "W ubiegłym roku lepiłam aż 22 godziny! Zaczęłam w południe, a skończyłam o 10 rano następnego dnia" - przechwala się Kasia. Czy w tym roku pobije swój rekord?(...)Aktorka pochwaliła się w jednym z wywiadów, że jej popisowym wigilijnym daniem są pierogi. I to w hurtowej ilości. Skrzynecka przekonuje, że nie udaje gwiazdy i sama zakasuje rękawy, aby przygotować...

 • Kto zastąpi Skrzynecką?

  Dorota Wellman powinna zastąpić Katarzynę Skrzynecką i poprowadzić 13. edycję "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Wojciech Łuszczykiewicz ostro o Katarzynie Skrzyneckiej!

  Katarzyna Skrzynecka (44 l.) wzięła w obronę swoją koleżankę, Joannę L. Muzyk Wojciech Łuszczykiewicz (35 l.) ostro ją za to skrytykował!

 • Eurowizja bez Skrzyneckiej!

  Zgodnie z przewidywaniami eurowizyjna propozycja Katarzyny Skrzyneckiej została wykreślona z listy finalistów konkursu "Piosenka dla Europy 2009".

 • Kasia Skrzynecka przeszła niesamowitą przemianę! Ludzie nie wierzą w to, co widzą!

  W ostatnich latach najważniejsza była dla niej rodzina i ukochana córka. Katarzyna Skrzynecka nigdy nie ukrywała, że miała ogromne problemy z zostaniem mamą.  Przeszła długotrwałą terapię hormonalną(...) i kariery, że dobrze mi z tym, co mam. Już nie zagram 20-letnich amantek" – przekonywała w wywiadach. A jednak niedawno znów zaskoczyła wszystkich. W ciągu 5 tygodni schudła ponad 10 kg i wygląda...

 • Kayah i Jacek Łaszczok - znany bardziej jako Stachursky - to milionerzy. Ich majątki szacowane są na mniej więcej 1,5 miliona złotych.