• Informacje na temat:

  katarzyna skrzynecka wiek

Artykuły na temat: katarzyna skrzynecka wiek
 • Katarzyna Skrzynecka: Mąż okazał mi wielkie serce

  ...o nieustabilizowanej sytuacji? Nie jestem osobą oceniającą wartość człowieka przez pryzmat jego majętności i pozycji zawodowej. Nigdy nie patrzyłam na to, czy będzie w stanie mnie utrzymać(...) doceniamy tych przyjaciół, którzy z nami zostają, pomagają, pożyczą pieniądze, wesprą dobrym słowem. Panie często takiego faceta skreślają. A być może to wartościowy człowiek, mogący ofiarować kobiecie...

 • Kasia Skrzynecka: Jestem młodą, energiczną babką!

  Jej występ w pierwszej edycji hitu "Twoja twarz brzmi znajomo" był objawieniem. Teraz role się odwróciły i Katarzyna Skrzynecka ocenia uczestników. Choć w grudniu skończy 44 lata, nigdy wcześniej nie czuła się tak młodo!

 • Dorota Wróblewska chwali Kasię Skrzynecką bez makijażu!

  Kasia Skrzynecka (44 l.) znowu zaskakuje. Tym razem odważyła się pokazać publicznie w wersji saute i trzeba przyznać, że wygląda świetnie!

 • ...ich autorką. Znajoma dodaje, że Urszula nie próżnowała przez ostatnie lata. Wróciła do wyuczonego zawodu architekta wnętrz, ale stan zdrowia i wiek uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery. Tygodnik "Dobry Tydzień" podał, że Katarzyna Skrzynecka (45 l.) otrzymała właśnie unieważnienie sakramentu małżeństwa. Teraz nic już nie stoi na jej drodze do ołtarza. "To wszystko zajęło ponad sześć lat...

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

 • Piotr Gąsowski: Nie ma czasu, by świętować 50-tkę

  Odwaga i radość życia nie mają wieku. Kolejne 50 lat aktor chce spędzić w zawrotnym tempie!