• Informacje na temat:

  katarzyna śmiech na dobre i na złe

Artykuły na temat: katarzyna śmiech na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": To jednak nie medycyna?

  O wielkim sukcesie może mówić 19-letnia Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka, córka Wiki Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) w "Na dobre i na złe": młodziutka aktorka wywalczyła sobie indeks do Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 1 października będzie studentką I roku Wydziału Aktorskiego na kierunku aktorstwo i wokalistyka.

 • Katarzyna Dąbrowska: Nie tylko "Na dobre i na złe"

  Jej bohaterka z "Na dobre i na złe" niedawno była rezydentką na chirurgii, dzisiaj jest ordynatorem! Tempo imponujące. Ale wciąż nie jest szczęśliwa...

 • "Na dobre i na złe": Consalida wybaczy

  Katarzyna Dąbrowska, grająca Wiki, zdradza nam jak potoczą się losy związku Adama i jej bohaterki.

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Poleje się krew

  Popularność zyskał m.in. dzięki roli w serialu „M jak miłość”. Teraz zaprezentuje się fanom „Na dobre i na złe”. Jego bohater, dowódca oddziału specjalnego policji, będzie kierował akcją odbicia z rąk terrorystów szpitala w Leśnej Górze!

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

 • "Na dobre i na złe": Niech ta miłość trwa wiecznie

  Niedługo Polę Gonciarz czekają egzaminy końcowe w szkole baletowej i matura. Ma dużo nauki, a jedną z formą relaksu są dla niej wizyty na planie „Na dobre i na złe”, gdzie ma coraz więcej pracy. Scenarzyści rozwijają historię miłości jej bohaterki Blanki i Maćka. Ten wątek przysporzy widzom jeszcze wielu emocji.

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • "Na dobre i na złe": Czemu Adaś jest taki chudy?

  Postanowił, że zostanie aktorem, gdy był małym chłopcem, ale po maturze przestraszył się swoich marzeń. Studiował wychowanie fizyczne, trenował taniec towarzyski, aż w końcu zrealizował swój plan z dzieciństwa. Dziś podbija serca widzów rolą Maćka w „Na dobre i na złe”, który zrezygnował z nauki w seminarium, bo zakochał się w Blance.

 • Agata Kulesza: Rozpoznawalność? Jest przyjemna

  Od czasu nagrodzonej przed trzema laty roli w "Róży" aktorka odnosi same sukcesy. I wydaje się, że udział w oscarowej "Idzie" wcale nie stanowi ich apogeum. Teraz oglądamy ją w nowej serii "Krwi z krwi", której reżyser Jan Komasa twierdzi, że Agata Kulesza jest w szczytowej formie i może zagrać wszystko.