• Informacje na temat:

  katarzyna sobczyńska

Artykuły na temat: katarzyna sobczyńska
 • Obuchowicz ożenił się

  Znany z serial u "Na dobre i na złe" - Bartosz Obuchowicz (26 l.) w minioną sobotę poślubił fotomodelkę Katarzynę Sobczyńską. Ślub miał miejsce w zabytkowej świątyni Wang w Karpaczu. Gdzie para młoda wyjedzie w podróż poślubną?

 • Bartosz Obuchowicz cieszy się z nowego "członka rodziny"!

  Jest kochającym mężem, ojcem dwóch córek. W tym „babińcu” właśnie zamieszkał nowy domownik – figlarz o imieniu Figa.

 • Telekamery 2011: Poznajmy nominowanych!

  Piotr Adamczyk czy Tomasz Ciachorowski? Małgorzata Braunek czy Katarzyna Zielińska? Andrzej Turski czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2011 poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali. Tymczasem sprawdźmy, kto w tym roku znalazł się na liście nominowanych.

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Dla kogo Telekamery 2012?

  Jeszcze tylko w środę, 4 stycznia, można zagłosować w jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Kto jeszcze nie oddał swego głosu, ma na to czas do północy. Tymczasem przypomnijmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

Zdjęcia na temat: katarzyna sobczyńska