• Informacje na temat:

  katarzyna sobolewska

Artykuły na temat: katarzyna sobolewska
 • Na dobre i na złe

  ...: Marcin Wysocki Aktorzy: Amelia Czaja (Matylda), Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Grzegorz Daukszewicz (Adam), Marcin Zacharzewski (Borys), Bartosz Opania...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...zatrzymać nianię. W jego realizacji pomaga mu Piotrek. odc. 2816 Na imprezie, którą urządził Norbert, niespodziewanie zjawia się Paulina. Okazuje się, że Sobolewska ma pretensje do Emilki o to, jak(...) przeszkodzie staje mu jednak nieprzejednany Janusz Karcz. Katarzyna próbuje odnowić kontakt z Maryną. Na nic zdają się jej działania. Dzięki radom Anieli w końcu godzi się z siostrą. W garniturach odc...

 • Grażyna Torbicka z nagrodą

  Grażyna Torbicka i Tadeusz Sobolewski prowadzący telewizyjny magazyn "Kocham Kino", twórcy portalu internetowego Stopklatka.pl oraz łódzkie kino Charlie są wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF).

 • Weekend w serialach

  Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

 • "Erratum" znowu najlepsze

  "Erratum" Marka Lechkiego otrzymało Grand Prix - Statuetkę Maszkarona - podczas 25. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Festiwal zakończył się 14 maja. To już kolejna nagroda do tej produkcji.

 • Dla kogo Paszport Polityki?

  Marcin Koszałka, Borys Lankosz i Xawery Żuławski to tegoroczni nominowani do Paszportu Polityki.

 • Męskie Granie Orkiestra: Posłuchaj singla "Elektryczny"

  Utwór "Elektryczny" w wykonaniu Męskie Granie Orkiestra zapowiada nową odsłonę trasy pod szyldem Męskie Granie.

 • Tofifest: Niepokorność i świeżość

  Wręczeniem Złotego Anioła Jerzemu Stuhrowi oraz pokazem odrestaurowanej kopii "Mechanicznej Pomarańczy" Stanleya Kubricka rozpoczyna się w sobotę 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu. Hasło tegorocznej edycji to "Daj się zarazić kinem".

 • Wybierz klip i wygraj nagrody!

  W dniach od 18 października do 21 października już po raz szesnasty Trójmiasto stanie się stolicą polskiego teledysku, za sprawą kolejnej edycji festiwalu Yach Film. Na stronach INTERIA.PL możecie wybrać najlepszy klip według internautów i zgarnąć nagrody !

Wideo na temat: katarzyna sobolewska
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....