• Informacje na temat:

  katarzyna szostak

Artykuły na temat: katarzyna szostak
 • Katarzyna Cerekwicka (37 l.) nigdy nie była zbyt szczupła, ale teraz postanowiła trochę popracować nad swoją sylwetką. Nie da się ukryć, że już widać pierwsze efekty!

 • Katarzyna Niezgoda wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Czyżby Katarzyna Niezgoda miała ochotę na dłużej zaistnieć w show-biznesie? Ostatnio jest chyba o niej głośniej niż w czasach, gdy była partnerką Tomasza Kammela.  Dużo mówi się o jej metamorfozie(...) Niezgoda szykuje się do... udziału w nowej edycji "Tańca z gwiazdami".  "Taneczny show to dobry początek kariery w mediach. Kasia wie, że to dzięki temu programowi rozpoczęła się przemiana Karoliny Szostak...

 • Od czerwca wokalistka stosuje catering dietetyczny, który z sukcesem przetestowała już Karolina Szostak. - Po pierwsze ta dieta bardzo mi smakuje, po drugie gotowanie samemu to kuchnia mało różnorodna, mało urozmaicona - mówi Katarzyna Cerekwicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Wokalistka zapewnia, że dzięki cateringowi dietetycznemu dostarcza swojemu organizmowi wszystkie niezbędne...

 • "Belfer" rusza 2 października

  ..., Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Sebastian Fabijański, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorzy młodego pokolenia: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska i Paulina Szostak. Emisja pierwszego premierowego odcinka w niedzielę, 2 października w Canal+.

 • Jerzy Stuhr: Śmieszna i drapieżna

  Spektakl radiowy "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Jerzego Stuhra zaprezentowany zostanie na żywo w poniedziałek na antenie Radia Kraków. Spektakl obejrzy także publiczność zgromadzona w studiu oraz internauci.

 • "Taniec z Gwiazdami": Moro z Maserakiem najlepsi, Arlak i Hulboj odpadli

  Joanna Moro i Rafał Maserak udowodnili, że są jednymi z faworytów do wygrania "Tańca z gwiazdami". Ich taniec najlepiej ocenili zarówno jurorzy, jak i widzowie. Z programem po pierwszym odcinku pożegnała się już pierwsza para. Mimo niezłego występu z show odpadli Viola Arlak i Krzysztof Hulboj.

 • "Taniec z gwiazdami": Pełna lista gwiazd

  Aktor Antoni Królikowski to ostatni, nieujawniony dotąd uczestnik "Tańca z gwiazdami". Show będzie można oglądać od 7 marca w Polsacie. Pełna nazwa programu brzmi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie?

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Powrót Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland", Ewa Farna jako czwarty juror w "X Factor", Piotr Rogucki zamiast Łoza w "Tylko muzyce. Must Be The Music" oraz długa lista znanych nazwisk w "Tańcu z gwiazdami". Niebawem startują nowe telewizyjne ramówki.

 • Co wiosną w Polsacie?

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" to nowości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Programy ruszają już w marcu.

 • Jerzy Stuhr: Drapieżna tragifarsa

  Jerzy Stuhr reżyseruje dla Radia Kraków "Ich czworo" Gabrieli Zapolskiej. Próby rozpoczęły się w poniedziałek, a premiera słuchowiska odbędzie się 17 grudnia. - Ta sztuka jest na tyle śmieszna, na ile drapieżna. Nie trzeba było mnie namawiać do jej realizacji - powiedział dziennikarzom Stuhr.