• Informacje na temat:

  katarzyna tanczy w klubie

Artykuły na temat: katarzyna tanczy w klubie
 • Matka Madzi zarabiała 1000 zł w jedną noc

  Katarzyna W., która w jednym z krakowskich klubów tańczyła na rurze, nie mogła narzekać na zarobki.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • "Na dobre i na złe": Sensacyjne doniesienia z Leśnej Góry!

  Co było do przewidzenia, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wyląduje w łóżku z obcym facetem (Paweł Ciołkosz). Tymczasem Marcin (Filip Bobek) pocałuje Julkę (Aleksandra Hamkało), a ślub Smudy (Ilona Ostrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski) zawiśnie na włosku!

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • "M jak miłość": Czuję się szczęściarzem!

  Sk ą d pomys ł na pana udzia ł w "Lataj ą cym Klubie 2"? - Żeby odpowiedzieć na to pytanie, muszę cofnąć się w czasie do 2011 r., kiedy to brałem udział w "Tańcu z gwiazdami" i poznałem(...) zaprezentować np. jedną piosenkę. I to jest właściwie trzeci występ w "Latającym Klubie 2". Za pierwszym razem wystąpiliśmy w komplecie - z Kasią Zielińską, Anią Głogowską i Rafałem Maserakiem w piosence...

 • Bawić się bez procentów?

  Marcin Wójcik był nauczycielem WF-u, ale marzył o pracy kabareciarza, bo dla niego dzień bez żartu - dniem straconym. W Wielkanoc Kabaretowy Klub Dwójki zaskoczy nas niespodziankami, przygotowanymi specjalnie na święta.

 • Rozbierana gala

  Wieczór panieński Kasi (Katarzyna Glinka) przybiera nieoczekiwany obrót. Ma być spokojnie, raczej w stylu babskich pogawędek przy winie i smakołykach. A kończy się męskim striptizem!

 • Wyśmieją polski kicz i współczesne trendy

  Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru znów poprowadzą Kabaretowy Klub Dwójki. W kwietniu zobaczymy nowe odsłony tego programu.

 • "O mnie się nie martw": Przyjęcie weselne Beaty i Wiktora

  W warszawskim klubie "Sztuki i sztuczki" ekipa filmowa kręci scenę z przyjęcia weselnego Beaty (Marta Ścisłowicz) i Wiktora Zarzyckiego(Andrzej Zieliński). Potajemny, długo skrywany romans(...). Marta (Katarzyna Akundowicz) nie przestaje atakować Igi i wraz z Tomkiem (Karol Dziuba) knują intrygi.

 • Co wiosną w Polsacie?

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" to nowości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Programy ruszają już w marcu.