• Informacje na temat:

  katarzyna tlałka dzieci

Artykuły na temat: katarzyna tlałka dzieci
 • Katarzyna Tlałka: W serialu mama bliźniaków, w życiu mama bliźniaczek!

  Katarzyna Tlałka (44 l.), która gra Kingę w serialu "Klan", i Mirosław Neinert (52 l.) od lat tworzą wspaniałą i zgodną rodzinę...

 • W życiu jak w... "Klanie"!

  Najpierw jej bohaterka została mamą bliźniaków, a potem... ona sama przywitała na świecie bliźniaczki. - To chyba rzadki przypadek, żeby aktorce przytrafiło się to, co gra w serialu - mówi Katarzyna Tlałka z uśmiechem.

 • Przyjaciółki czy rywalki?

  ...​Niewierna Zyta (Magdalena Stam) niespodziewanie na swoją powierniczkę wybierze... Kingę (Katarzyna Tlałka), byłą partnerkę własnego męża Michała (Daniel Zawadzki)!

 • "Klan": Niezapomniana wigilia

  Wigilijny wieczór bohaterów "Klanu" będzie pełen szczerych życzeń i wzruszeń, ale także zupełnie niespodziewanych wydarzeń.

 • W życiu kieruję się dekalogiem

  Kwestionariusz osobowy Piotra Seweryńskiego, którego można oglądać w serialu "Klan" w roli Oskara Chojnickiego, przyrodniego brata Jerzego (Andrzej Grabarczyk) oraz męża Kingi (Katarzyna Tlałka)

 • Pierwsza gwiazdka w "Klanie"

  Wigilijne przedpołudnie to dla mieszkańców wielkich miast czas zakupów, stania w korkach i zdenerwowania, że nie uda się ze wszystkim zdążyć. To samo czeka bohaterów "Klanu".

 • ​Mocny finał sezonu u Lubiczów!

  ...tradycję i nie skazywać swoich dzieci na jedynactwo. Nareszcie razem Kinga (Katarzyna Tlałka) i Mariusz (Mariusz Krzemiński) nareszcie zdecydują się być razem. Wcześniej oboje postarają się(...) intymną randkę przerwie telefon z ośrodka opiekuńczego z informacją, że Julka (Katarzyna Ucherska), córka muzyka, wybudziła się ze śpiączki! Arkadiusz natychmiast pojedzie do szpitala, by się z nią zobaczyć...

 • Nie ma szczęścia do kobiet

  Myślał o dziennikarstwie, ale ostatecznie zwyciężyło aktorstwo. - To kierunek zgodny z moim wykształceniem i największa pasja spośród wielu, jakie mam - mówi z uśmiechem.

 • "Mój mąż mnie nie rozumie"

  Zdradzamy, że w 2178. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 5 grudnia) Zyta oskarży Michała o zażyłość z jego "eks", czyli z Kingą (Katarzyna Tlałka). A potem opowie o tym swojemu kochankowi Igorowi(...) codziennie, bo często jeździ na Sadybę. - Do rodziców? - Nie. Do dzieci. I do tej swojej "byłej". - A ty mu na to pozwalasz? - zdziwi się pułkownikowa. - A co mam zrobić? - odpowie pytaniem na pytanie Zytka...

 • Z "Klanu" do "Komisarza Aleksa"

  ...(Magdalena Walach) i Alex. Chłopak ruszy śladami uprowadzonego przyjaciela i przypadkowo trafi do miejsca, w którym Damian został uwięziony. Tymczasem gangsterzy zorientują się, że porwali nie tego dzieciaka... Filip Turkiewicz od dwóch lat wciela się w "Klanie" w Antka Chojnickiego - jednego z synów bliźniaków Kingi Kuczyńskiej i Michała Chojnickiego (Katarzyna Tlałka i Daniel Zawadzki). Bartek...