• Informacje na temat:

  katarzyna twardowska krrit

Artykuły na temat: katarzyna twardowska krrit
 • Oficjalna skarga na "Top Model"

  ...dalej". Stacji grozi nawet kilka tysięcy złotych kary. Jak mówi tabloidowi Katarzyna Twardowska, rzecznik prasowy KRRiT, w "Top Model" pojawia się zbyt wiele treści erotycznych, jak na tę godzinę...

 • KRRIT nałożył karę 50 tys. zł na Telewizję Polsat

  Karę finansową w wysokości 50 tys. złotych za naruszenie przepisów dotyczących lokowania produktu lub usługi w audycjach nałożył na Telewizję Polsat przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak. Polsat nie komentuje sprawy do czasu zapoznania się z uzasadnieniem decyzji.

 • Komentator TVP oskarżony o rasizm

  W trakcie mundialowego pojedynku Niemcy-Algieria komentator TVP1 Jacek Laskowski nazwał drużynę Algierczyków "cwanymi zwierzętami z pustyni". Do KRRiT wpłynęła już skarga na tę wypowiedź.

 • Kara dla TVN za "Rozmowy w toku"

  Karę w wysokości 300 tys. zł nałożyła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na TVN za złamanie przepisów ustawy o rtv w zakresie ochrony małoletnich. Chodzi o program "Rozmowy w toku", wyemitowany w październiku 2010 roku.

 • KRRiT: Reklamy niezdrowej żywności w stacjach dla dzieci

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zarzuciła stacjom MiniMini+, TeleTOON+, Nickelodeon, TVP1, TVP2, TV Polonia, Polsat, TV4, TV Puls, że nadawanym przez nie audycjom dla dzieci towarzyszyły reklamy niezdrowej żywności. Przewodniczący Rady Jan Dworak zażądał wyjaśnień.

 • Potępili TVP za Nergala

  Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu głosami PiS przyjęła w czwartek, 15 września, uchwałę potępiającą zarząd TVP m.in. za zatrudnienie w jednym z programów Adama Darskiego "Nergala". Podczas głosowania większość zasiadających w komisji posłów PO była nieobecna.

 • TVP przeprasza za Pospieszalskiego

  Prezes TVP Juliusz Braun wyraził we wtorek głębokie ubolewanie i przeprosił za program Jana Pospieszalskiego, w którym oskarżono prof. Bronisława Geremka "o zdradę ruchu Solidarności".

 • Uwaga! Palący aktor!

  Palący aktor, w kultowym filmie to największa zachęta dla młodych ludzi do sięgnięcia po papierosa. Filmy, których bohaterowie używają nikotyny są niebezpieczne dla zdrowia i rozwoju młodzieży - alarmuje Centrum Studiów Antynikotynowych z Wielkiej Brytanii.