• Informacje na temat:

  katarzyna waligórska

Artykuły na temat: katarzyna waligórska
 • "M jak miłość": Nowa twarz u Mostowiaków. Poznajcie doktora Tomasza Rosińskiego!

  Wkrótce Artur powita w przychodni w Lipnicy nowego lekarza. Postanowi osobiście oprowadzić doktora Rosińskiego po ośrodku i pokazać mu gabinet, w którym przyjmować będzie pacjentów. Po drodze zajrzą do zabiegowego, gdzie przyłapią na miłosnych igraszkach Agatę (Katarzyna Kwiatkowska) i Maćka (Marcin Janos Krawczyk). - Zabieg w toku. Ciężki przypadek... Nie będziemy przeszkadzać - zażartuje...

 • Kobiety przejmują władzę w "Ranczu"

  Trwają zdjęcia do 7. serii serialu "Ranczo". "Obsługuje Violetka!" - taki napis wita klientów Restauracji u Japycza. To znak, że lokal znów wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), żona policjanta Staśka (Arkadiusz Nader), który osobiście umieścił tę informację na frontowej ścianie knajpy.

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  Kilkanaście aktorek z najpopularniejszych polskich seriali dołączy w najbliższą sobotę do kobiet, które bić będą w Warszawie rekord Guinnessa w samobadaniu piersi. W ustanawianiu nowego światowego rekordu wezmą udział m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", i Elżbieta Romanowska, czyli Aldona z "Barw szczęścia". Kto jeszcze?

 • Gwiazdy "Rancza" na spotkaniu z widzami

  Cezary Żak, Katarzyna Żak i Marta Lipińska spotkali się we wtorek z fanami serialu "Ranczo". Wydarzenie było związane z promocją książki o przygodach mieszkańców sławetnych Wilkowyj.

 • Z wizytą na planie 7. serii "Rancza"

  ..."Obsługuje Violetka!" - taki napis wita klientów Restauracji "U Japycza". To znak, że lokal znów wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), żona policjanta Staśka (Arkadiusz Nader), który osobiście umieścił tę informację na frontowej ścianie knajpy.

 • Paulla nigdy nie mówi zawsze

  Do dominacji płyty "Osiecka" Katarzyny Nosowskiej na liście sprzedaży OLiS zdążyliśmy się przyzwyczaić. Wokalistce depcze po piętach debiutantka Paulla z albumem "Nigdy nie mów zawsze".

 • Wioletka zwariuje na punkcie dziecka

  ...rosyjska dusza. Jak się śmieje, to z całego serca, jak płacze, to też pełną piersią. Sporo osób kojarzy mnie właśnie z tą rolą. Rozmawiała Katarzyna Ziemnicka Nowe odcinki serialu "Ranczo" będziemy...

 • Co słychać w Wilkowyjach?

  Już wiosną zobaczymy siódmy sezon serialu "Ranczo". Co czeka jego bohaterów?

 • Gwiazdy na wyborach Miss... Kosmetyczek

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z „M jak miłość”, była jedną z gwiazd niedzielnych wyborów Miss Kosmetyczek. Na gali zjawiło się mnóstwo pięknych aktorek znanych z seriali.

 • Będzie piąta seria "Rancza"?

  Wieńce ze zboża, bochny chleba, przyśpiewki ludowe, kiermasz rozmaitości, pierogi i szarlotka Solejukowej, wino marki "Mamrot"? - oto dożynki parafialne w Jeruzalu! Miejscowości rozsławionej dzięki serial owi "Ranczo", która na ekranie przeistacza się w Wilkowyje pod rządami wójta i proboszcza.

Zdjęcia na temat: katarzyna waligórska
Wideo na temat: katarzyna waligórska
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....