• Informacje na temat:

  katarzyna walter młoda

Artykuły na temat: katarzyna walter młoda
 • Katarzyna Walter w ogniu krytyki za opowiadanie o romansie z młodszym kochankiem!

  Katarzyna Walter (56 l.) wyznała jakiś czas temu, że chętnie zdecydowałaby się na romans z jakimś młodym przystojniakiem. Jej odważne słowa oburzyły wielu...

 • "Czas honoru. Powstanie": Nowi bohaterowie

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria "Czasu honoru".

 • "Na Wspólnej": "Proszę zwolnić Zimińską"!

  Takie żądanie mecenas Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) usłyszy od Lidii Czerskiej (Małgorzata Lipmann), żony swojego nowego wspólnika Mariusza (Mariusz Zaniewski).

 • "Na Wspólnej": Rafał przyłapie Agnieszkę na zdradzie!

  Olszewska (Katarzyna Walter) przeżyje szok, gdy jej wieloletni partner Rafał (Lech Mackiewicz) oświadczy, że wie o jej romansie z młodym aplikantem Darkiem (Michał Mikołajczyk).

 • "Na Wspólnej": Szykuje się skandal w serialu

  ...- Kobiety w każdym wieku powinny być adorowane – mówi Katarzyna Walter. Tymczasem Agnieszka, którą gra w „Na Wspólnej”, została odtrącona przez ukochanego. Czy znajdzie pocieszenie?

 • "Na Wspólnej": Olszewska rzuci wiarołomnego kochanka!

  Po odkryciu romansu Darka (Michał Mikołajczak) Agnieszka (Katarzyna Walter) zerwie z nim i wyrzuci ze swojego mieszkania. Obieca sobie, że odbierze mu wszystko i to wtedy, kiedy najmniej się będzie tego spodziewał!

 • "Na Wspólnej": Poznajcie nowego adoratora Olszewskiej! To gangster!

  Mecenas Olszewska (Katarzyna Walter) ma ogromne powodzenie u mężczyzn. Ledwo podniesie się po perypetiach z oszustem Żbikiem (Michał Mikołajczak), wpadnie w oko gangsterowi (Tadeusz Huk), który zechce powierzyć jej wszystkie swoje interesy.

 • "Na Wspólnej": Ślub z przeszkodami

  ...zdoła ukryć swojego zaskoczenia tym, co usłyszy, tym bardziej że matka wcześniej nie ujawni się z takim zamiarem. Szaleństwo na parkiecie Gdy Agnieszka (Katarzyna Walter) przyjdzie po Ewę, panna młoda przedstawi sobie Irenę i Olszewską, po czym doda, że mama wybiera się razem z nimi. Z miny Olszewskiej będzie można odczytać, że i ona nie spodziewała się tego. Irena bardzo podekscytuje się...

 • "Na Wspólnej": Na przekór metryce

  ...starszych od siebie kobiet, mają dobre intencje. Bardzo boleśnie przekonały się o tym zarówno Anna (Katarzyna Herman) z "Drugiej szansy", jak i Agnieszka (Katarzyna Walter) z "Na Wspólnej". W pierwszym...

 • Nowi bohaterowie w "Czasie honoru"

  ...powstańcom rozkazy od dowódców - mówi. Katarzyna Sawczuk twierdzi, że rola w "Czasie honoru" jest ogromnym wyzwaniem, ale ma nadzieję, że sprosta oczekiwaniom reżysera Jana Hryniaka. Dla aktorki znanej(...) i Katarzyna Sawczuk) na ekranie pojawią się też w rolach powstańców Paweł Janyst, Stefan Pawłowski, Krzysztof Chodorowski i Weronika Humaj. Paweł miał już okazję wcielić się w podobną postać w filmie...