• Informacje na temat:

  katarzyna warnke zdjęcia

Artykuły na temat: katarzyna warnke zdjęcia
 • Katarzyna Warnke pochwaliła się ciążowym brzuchem!

  Katarzyna Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (29 l.) zostaną rodzicami? Tak możnaby wywnioskować ze zdjęcia, jakie opublikowała aktorka w mediach społeczniościowych.

 • Katarzyna Warnke: Atut seksapilu

  Niedawno Katarzyna Warnke zamieściła na jednym z portali społecznościowych seksowne zdjęcie, na którym pojawia się jedynie w kostiumie kąpielowym. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" porównała aktorkę do Scarlett Johansson i zapytała, czy jest świadoma swojego seksapilu.

 • Katarzyna Warnke boi się Dody! Będzie wojna?!

  Kariera Katarzyny Warnke (40 l.) nabrała właśnie rozpędu i aktorka zaczęła już zdjęcia do kolejnego filmu Patryka Vegi. Jednak nie może cieszyć się tym w pełni przez jedną osobę.

 • "Lekarze": Sytuacja zmienia się dramatycznie

  Lubi spędzać czas na planie "Lekarzy". - Dzięki zgranej ekipie robi się taka atmosfera, że bardzo chce się tu być. Mam wtedy wrażenie, że wszyscy wspólnie oddychamy - mówi Katarzyna Warnke, czyli Iza Wanat. Opowiada nam także o 5. sezonie serialu.

 • Katarzyna Warnke rozebrała się dla „Playboya”!

  Katarzyna Warnke (41 l.) lubi swój wygląd i jest świadoma tego, że figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Postanowiła to wykorzystać i w końcu zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie dla panów.

 • Filmowa adaptacja "Między nami dobrze jest"

  W cztery lata po wystawieniu przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej "Między nami dobrze jest", reżyser rozpoczął pracę nad filmową adaptacją tego przedstawienia. Pierwsze pokazy przedpremierowe tego filmowego spektaklu odbędą się w ramach tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

 • Katarzyna Warnke (39 l.), partnerka aktora Piotra Stramowskiego (28 l.), na gali "Twojego Stylu" była jedną z najchętniej fotografowanych celebrytek. Wszystko za sprawą prześwitującego body i koronkowej spódnicy, podkreślając jej wdzięki. To kolejna tak odważna stylizacja w wykonaniu pięknej Warnke. Kilka tygodni temu aktorka wystąpiła wraz z partnerem nago (!) na łamach jednego z kolorowych...

 • Katarzyna Warnke: 42 lata, a ciało jak u nastolatki!

  Warnke afirmuje cielesność i zmysłowość: - Kwestie zmysłowości, pewnej mądrości ciała, są niewątpliwie dla mnie ważne. Myślę, że seksualność jest jedną z kluczowych dziedzin życia i uważam, że warto o tym otwarcie mówić.

 • Warnke podejrzewa Stramowskiego o romans z piękną aktorką?! "Pokazał jej swoje ulubione miejsca"

  Gdy mąż wysyła jej zdjęcia z USA, gdzie właśnie przebywa, zamiast radości wzbudza to w niej irytację. Katarzyna Warnke (40) wie, że Piotr Stramowski (30) nie jest w Ameryce sam. Towarzyszą mu koledzy z ekipy filmu „Botoks”, promujący obraz w licznie zamieszkałym przez Polonię Chicago. "Choć Kasia też zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi, nie mogła pojechać za ocean" – wyjawia „Na żywo...

 • Katarzyna Warnke kusi w skąpym bikini! Wygląda na swoje lata?

  Katarzyna Warnke (41 l.) razem z mężem Piotrem Stramowskim (30 l.) wybrali się na urlop po pracowitym roku. Z tej okazji aktorka pokazała zdjęcie w bikini, chwaląc się zgrabnym ciałem.

Zdjęcia na temat: katarzyna warnke zdjęcia
Wideo na temat: katarzyna warnke zdjęcia
 • Kelner pomylił Kasię Warnke z... facetem

  Katarzyna Warnke odniosła się do zdjęcia, pod którym jej partner Piotr Stramowski napisał dla żartu, że ma nowego chłopaka. Aktorka przyznała jednak, że na początku po ścięciu włosów nie mogła sobie poradzić ze swoim nowym wizerunkiem. Podczas jednego z wyjść do restauracji kelner uznał ją nawet za mężczyznę. Odkrywanie siebie po zmianie fryzury było dla Kasi męczące, ale powoli przyzwyczaja się

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Katarzyna Warnke o zdjęciu, które wywołało lawinę komentarzy. „Może było zbyt swobodne, ale nie pornograficzne”

  Katarzyna Warnke (40 l.) odniosła się do gorącej dyskusji, która wywiązała się po tym, jak na Instagramie umieściła swoje zdjęcie, na którym pozowała nago na tle morza. Była to dla niej trudna decyzja, ponieważ zdawała sobie sprawę, że fotografia może wzbudzić kontrowersje. Podkreśla jednak, że wiele kobiet odniosło się pozytywnie do tego, co zrobiła. Stwierdziła, że zdjęcie być może było zbyt

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.