• Informacje na temat:

  katarzyna zak na wspolnej

Artykuły na temat: katarzyna zak na wspolnej
 • Katarzyna i Cezary Żakowie spełnili wielkie marzenie. "Niesamowita przygoda"

  Katarzyna (55 l.) i Cezary (58 l.) Żakowie marzyli o wspólnej wyprawie do Australii, lecz długo nie udawało im się spełnić tego pragnienia. W końcu marzenie zrealizowali teraz, po tylu latach!

 • Katarzyna Żak: Przebojowość Sulejukowej

  Katarzyna Żak jest tytanem pracy. Gra w serialach, występuje w czterech teatrach i buduje hospicjum. Dzięki roli Solejukowej zainteresowała się sytuacją dojrzałych Polek. W niedzielę zaśpiewa na gali I Festiwalu Polskich Seriali TV Elbląg 2015.

 • Katarzyna Żak i jej mąż Cezary Żak wyjeżdżają z Polski. Ostatnio przeżywali trudne chwile

  Choć na co dzień Katarzyna Żak wydaje się pogodna i perfekcyjnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, to w głębi duszy przeżywa żałobę. Zaledwie kilka tygodni temu, w Wielki Czwartek, aktorka pożegnała ukochaną mamę.  Cały czas stara się odzyskać radość życia, a pomaga jej w tym mąż, Cezary Żak, który właśnie zaproponował żonie małe wakacje.  - Razem z dorosłymi już córkami chcą niedługo jechać do...

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Katarzyna Żak i Olga Bończyk są ze sobą blisko. To prawdziwa przyjaźń!

  A jednak to prawda, że przyjaźń w show-biznesie jest możliwa! Dowodem są Katarzyna Żak (54 l.) i Olga Bończyk (50 l.). Wspólnie plotkują i omawiają bieżące sprawy przy kawie. Razem chcą zawojować świat! Mają dużo energii.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Katarzyna i Cezary Żakowie: Kolejne czarne chmury nad ich małżeństwem?

  Katarzyna i Cezary Żakowie byli bliscy rozwodu. Czy w ich związku znów nie dzieje się najlepiej?

 • Cezary i Katarzyna Żak: Małżeństwo od 30 lat!

  Nie ominęły ich życiowe wyboje, ale pokonali przeszkody i rafy. W tym roku będą obchodzić 30. rocznicę związku.

 • Katarzyna i Cezary Żakowie: Ich małżeństwo wisi na włosku?!

  Aktorzy są ze sobą od 30 lat i dotąd uchodzili za parę niemal idealną. W końcu w show-biznesie taki staż to wręcz wyczyn! Od kilku miesięcy jednak nieustannie powracają plotki, że Katarzyna Żak (53 l.) i jej mąż Cezary (55 l.) oddalili się od siebie i niewykluczone, że myślą nawet o rozwodzie! Para jakiś czas temu próbowała obrócić to w żart, jednak najwidoczniej byli mało przekonujący. "Fakt...

 • Katarzyna Żak: Lubię habit!

  Szczęśliwa żona, mama dwóch dorosłych córek, znakomita aktorka. Jej świetna zawodowa passa trwa. Teraz gra siostrę Bazylię w "Sile wyższej", niebawem zaś znowu zobaczymy ją w "Ranczu".

Zdjęcia na temat: katarzyna zak na wspolnej
Wideo na temat: katarzyna zak na wspolnej
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....