• Informacje na temat:

  katarzyna zatrzymana

Artykuły na temat: katarzyna zatrzymana
 • Smutna prawda o Katarzynie Figurze. Pomóc mogą tylko córki!

  Rozmawiając z córkami, Katarzyna Figura dużo mówi o używkach. Uczula, jak niebezpieczne są narkotyki, papierosy i alkohol.  "Ona wierzy, że Koko i Kaszmir, są już na tyle duże, że wiedzą, jakie(...). Na szczęście nie zakończyło się to tragicznie. Kiedy została zatrzymana za jazdę po spożyciu alkoholu na terenie Stanów Zjednoczonych, okazało się, że w samochodzie przewoziła... córki!  Mąż Kai...

 • Katarzyna Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  Katarzyna Zielińska jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • Katarzyna Walter zrobi sobie operację plastyczną!

  Katarzyna Walter (58 l.) uważa, że nadszedł już najwyższy czas, by poddać się operacji upiększającej.

 • Katarzyna Dąbrowska: Nie tylko "Na dobre i na złe"

  Jej bohaterka z "Na dobre i na złe" niedawno była rezydentką na chirurgii, dzisiaj jest ordynatorem! Tempo imponujące. Ale wciąż nie jest szczęśliwa...

 • Katarzyna Figura: Dramatyczne rozterki matki

  Katarzyna Figura (55 l.) chciałaby pomóc córce. Niestety, na razie nie jest w stanie tego zrobić...

 • 65 lat temu powstała Wytwórnia Filmów Oświatowych

  65. urodziny obchodzi w poniedziałek Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi - jedna z najstarszych instytucji filmowych w Polsce. Przez wiele lat WFO była jednym z największych producentów filmów krótkometrażowych - edukacyjnych, przyrodniczych, dokumentalnych i fabularnych.

 • Katarzyna Figura ma nową pracę!

  Nie da się ukryć, że w ostatnich latach kariera aktorki nieco przygasła. Nawet epizodycznie rzadko pojawiała się w nowych produkcjach, o głównych rolach nie wspominając. Także na salonach nie bywała zbyt często. "Super Express" informuje, że w najbliższym czasie Katarzyna Figura znów zagości na ekranach! "Będzie gwiazdą nowej produkcji ‘Za marzenia’, która pojawi się w telewizji jesienią...

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Katarzyna Glinka szczęśliwa u boku ukochanego! Będzie ślub

  Katarzyna Glinka (41 l.) od niedawna jest zaręczona. Jak czytamy w "Życiu na gorąco", do ślubu dojdzie już niebawem! Wtajemniczeni przekonują, że w ceremonia odbędzie się jeszcze w tym roku.

 • Olga J. zatrzymana przez policję

  Znana wokalistka i jurorka "Must Be The Music" Olga J. została zatrzymana przez funkcjonariuszy z warszawskich Bielan. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter śledczy RMF FM, powodem mogą być podejrzenia o posiadanie narkotyków.

Zdjęcia na temat: katarzyna zatrzymana
Wideo na temat: katarzyna zatrzymana