• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska jej facet

Artykuły na temat: katarzyna zielińska jej facet
 • "Barwy szczęścia": Tworzymy "barwny" team - rozmowa z Katarzyną Zielińską

  Gdy przed laty dostała rolę Marty Walawskiej, nie zdawała sobie sprawy, że to będzie przełom w jej życiu. Dzięki „Barwom szczęścia” poznały ją i polubiły miliony widzów, co przełożyło się na kolejne propozycje zawodowe. Obecnie emitowane są odcinki dziesiątego sezonu serialu, a ona cieszy się, że ta przygoda trwa tak długo.

 • Katarzyna Zielińska namiesza w serialu "Przyjaciółki"

  Katarzyna Zielińska dołączyła do ekipy serialu "Przyjaciółki". Aktorka zagra pewną siebie intrygantkę Alicję, która sporo namiesza w gronie tytułowych bohaterek.

 • "Przyjaciółki": Zielińska zagra intrygantkę

  Postać Alicji grana przez Katarzynę Zielińską sporo namiesza w gronie tytułowych „Przyjaciółek”. Ambitna, pewna siebie i bezwzględna bizneswoman za wszelką cenę będzie chciała udowodnić, że jest lepsza niż Zuza (Anita Sokołowska), i przejąć jej stanowisko w banku. Los jej sprzyja, bo konkurentka wkrótce odejdzie na urlop macierzyński. Niemałe zmiany czekają też pozostałe bohaterki.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • "O mnie się nie martw": Kim jest Sławek Nowak i co wspólnego ma z Marcinem?

  Pod nieobecność Marcina (Stefan Kaszuba) w kancelarii, którą założył z Laurą (Katarzyna Zielińska), zjawi się kobieta poszukująca ojca swojego 6-letniego synka. Mecenas Curyło będzie w szoku, gdy dowie się, kim jest tajemniczy mężczyzna z przeszłości jej nowej klientki...

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • "O mnie się nie martw": Spotkanie po latach. Czy Marcin rozpozna w Kindze byłą kochankę?

  Laura (Katarzyna Zielińska) będzie nalegać, by Marcin (Stefan Pawłowski) jak najszybciej skontaktował się z kobietą, która twierdzi, że przystojny mecenas jest ojcem jej synka. Kaszuba – w tajemnicy przed Igą (Joanna Kulig) – w końcu spotka się z Kingą Iwańską (Dagmara Bąk)...

 • "Bitwa na głosy" już bez Rubika

  Tym razem z "Bitwy na głosy" odpadła drużyna Piotra Rubika. "Daliśmy z siebie wszystko i jestem z nich bardzo dumny" - powiedział o swoim zespole pomimo przegranej kompozytor.

 • "Barwy szczęścia": W rękach psychopaty

  ...​W najbliższym odcinku Walawska i Ewunia (Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka) ruszą pociągiem z Białegostoku do Warszawy, gdzie ma odbyć się rozprawa rozwodowa. Jeszcze zanim skład ruszy, w wagonie dojdzie do niemiłego incydentu z udziałem Igi (Ada Fijał). W obronie Marty i jej córeczki stanie wówczas współpasażer, Adam Krzepiński (Marek Kossakowski). Jednak w tym momencie ślad po kobiecie...

 • "O mnie się nie martw": Czy Marcin wpadnie w sidła zastawione przez Magdę?

  ..., że Magda Gadomska podkochiwała się kiedyś skrycie w Marcinie, ale zdawała sobie sprawę, że nie ma u niego żadnych szans. Laura (Katarzyna Zielińska), którą poznała na aplikacji, potwierdzi jej przypuszczenia, że mecenas Kaszuba to facet ciągle otoczony wianuszkiem pięknych kobiet i lubiący skakać z kwiatka na kwiatek, a w dodatku mężczyzna, który pała wielką miłością do... swego odbicia...

Zdjęcia na temat: katarzyna zielińska jej facet