• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska jeździ

Artykuły na temat: katarzyna zielińska jeździ
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska rządy w kuchni oddała w ręce męża

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", przywiązuje ogromną wagę do życia rodzinnego. Uważa, że jego nieodzownym elementem są na przykład wspólne... posiłki. Aktorka codziennie, nawet kiedy wraca do domu bardzo późno, zasiada do kolacji z mężem.

 • Zielińska u kresu sił

  Kiedy w jednym z ostatnich odcinków "Tańca z gwiazdami" Katarzyna Zielińska (32 l.) wyłoniła się jak motyl z kokonu, by zawirować w walcu angielskim z Rafałem Maserakiem, jury i publiczność byli(...)". Wieczorem spektakl "Podwójna rezerwacja" w Teatrze Komedia. Jakby tego było mało, występuje w sztuce "Zdobyć, utrzymać, porzucić", z którą Teatr Roma jeździ po całej Polsce. - Jej dzień zaczyna się o świcie...

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Chciałaby zagrać w filmie

  Katarzyna Zielińska to chodzący wulkan energii. Czy znalazł się już mężczyzna, który jest w stanie dotrzymać jej kroku?

 • Chciałaby zagrać w filmie

  Katarzyna Zielińska to chodzący wulkan energii. Czy znalazł się już mężczyzna, który jest w stanie dotrzymać jej kroku?

 • To był dla niej przełomowy rok

  Jeszcze żaden rok nie zaczął się dla niej od tak fantastycznych sukcesów. Premiera komedii "Och, Karol 2", w której zagrała jedną z głównych ról kobiecych, a tuż potem nagroda Telekamery Tele Tygodnia dla najlepszej aktorki sprawiły, że nowe propozycje od razu posypały się jak z rękawa. I to nie byle jakie.