• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska makijaż

Artykuły na temat: katarzyna zielińska makijaż
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska chroni swoją prywatność!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", jest jedną z tych gwiazd, które starają się oddzielać sprawy zawodowe od życia osobistego. Aktorka konsekwentnie nie wystawia na świecznik swojej prywatności, nie opowiada w kolorowej prasie o swoim małżeństwie i nie komentuje plotkarskich doniesień.

 • Małgorzata Socha bez grama makijażu! Strój szokuje!

  ...sprzątaczki, a w ręku trzymała miotłę oraz szufelkę. Na twarzy gwiazdy próżno było też szukać makijażu!  Okazuje się, że w takim wydaniu Socha również przypadła do gustu fanom, którzy ucieszyli się na widok sprzątającej idolki.  "Bo ty kobieta pracująca jesteś, żadnej pracy się nie boisz", "Ładny fartuszek", "Kopciuszek" - pisali obserwatorzy. Okazało się, że zdjęcie także skomentowała Katarzyna...

 • Co za wpadki! Gwiazdy wolałyby zapomnieć o tych zdjęciach!

  Wpadki w wyglądzie są nieuniknionym elementem każdego, nawet znanej gwiazdy. Na ściankach paparazzi zwykle uwieczniają przepiękne kreacje gości, lecz nie brakuje też tych nieudanych. Nieodpowiednio dobrany biustonosz, niekorzystny makijaż i wiele, wiele więcej...

 • "Barwy szczęścia": Alicja zastawi sidła na Sadowskiego!

  Gdy tylko Alicja (Monika Dryl) dowie się, że Kaśka (Katarzyna Glinka) wyjechała na szkolenie, postanowi skorzystać z nieobecności rywalki i odwiedzi Łukasza (Michał Rolnicki), by go uwieść!

 • Zrobi sobie operację plastyczną

  Uczestniczka show "Gwiazdy tańczą na lodzie", Katarzyna Zielińska (29 l.), wyznała, że być może niebawem podda się operacji plastycznej.

 • Najpiękniejsze (i najdroższe!) kreacje ślubne gwiazd

  Katarzyna Zielińska na swoim ślubie ubrana była w długą suknię z atłasu zaprojektowaną na tę okazję specjalnie dla niej przez znaną kreatorkę mody Gosię Baczyńską. Kreacja, co zdradziła jej autorka(...) dziełem Kajetana Góry, a białe szpileczki , które dopełniały elegancki look, zakupione zostały u Jimmy'ego Choo. O makijaż zadbała Agnieszka Łaszczewska, absolwentka Agnieszka Broda School of Make Up.

 • Nie tylko uśmiech, szpilki i makijaż

  Parę dni temu informowaliśmy, że Katarzyna Pakosińska, najbardziej znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego artystka zdecydowała się podjąć taneczne wyzwanie?

 • Oceniamy "Taniec z gwiazdami"

  Zakończyła się 13. odsłona "Tańca z gwiazdami". Czy zgodnie z numerem edycji rzeczywiście była pechowa?

Zdjęcia na temat: katarzyna zielińska makijaż
Dyskusje na temat: katarzyna zielińska makijaż