• Informacje na temat:

  katarzyna zielińska piosenkarka

Artykuły na temat: katarzyna zielińska piosenkarka
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska rusza w... trasę koncertową ze znanym piosenkarzem!

  Katarzyna Zielińska od dawna zafascynowana jest muzyką żydowską. Jako licealistka jeździła na warsztaty wokalne do Szczawnicy, które prowadziła znana piosenkarka Sława Przybylska i jej mąż. - Chyba(...) Marta Walawska z "Barw szczęścia". Po ukończeniu studiów w szkole teatralnej Katarzyna Zielińska przez wiele lat występowała na Festiwalu Kultury Żydowskiej, który odbywa się w Krakowie. Aby rozumieć...

 • Różowe konie na lodzie

  3 października po raz trzeci gwiazdy wyjadą na lód. Trwają treningi uczestników trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". Skład kolejnej edycji show TVP domknięty.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska to... rekordzistka! W jakiej dziedzinie?

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, jest prawdziwą... rekordzistką! Spośród wszystkich polskich aktorek to właśnie ona „zaliczyła” udział w największej liczbie programów telewizyjnych typu talent show. Wiosną zobaczymy ją w kolejnym!

 • Pot i gorycz w "jak Oni śpiewają"

  Kurczy się lista uczestników programu "Jak oni śpiewają". W miniony weekend show opuściła Małgorzata Teodorska, znana z serial u "Plebania".

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka teraz będzie... śpiewać!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z „Barw szczęścia”, nie miała dotąd okazji, by zaprezentować się swym fanom jako... piosenkarka. Wkrótce jednak do tego dojdzie, bo aktorka przyjęła propozycję występu w show „Twoja twarz brzmi znajomo”!

 • Zaskakujący Festiwal Piosenki Rosyjskiej

  Amerykański wokalista Michael Bolton, piosenkarz Arash z Iranu i Julio Iglesias junior z Hiszpanii będą 16 lipca gwiazdami Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Bilety na festiwal zostały już sprzedane.

 • Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", poślubiła w pierwszą sobotę sierpnia finansistę Wojciecha Domańskiego. Para przysięgła sobie dozgonną miłość i wierność w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na Nowym Mieście w Warszawie...

 • Porażka "Tańca z gwiazdami"

  Po czterech odcinkach 13. edycji tanecznego show można z całą pewnością stwierdzić, że obsadowe zmiany raczej mu zaszkodziły niż pomogły, a sam format wypada poniżej oczekiwań.

 • "O mnie się nie martw": Wielka draka o piosenkę! Krzysiek autorem przeboju?

  ...piosenkarka kategorycznie zaprzeczy, jakoby dopuściła się plagiatu. Krzysiek postanowi zwrócić się o pomoc do Laury (Katarzyna Zielińska). Nie zdąży jednak wyłuszczyć mecenas Curyło swojej sprawy, bo prawniczka spławi go, twierdząc, że nie ma czasu zajmować się bzdurami. Małeckiemu nie pozostanie nic innego, jak odwiedzić Martę (Katarzyna Ankudowicz) i poradzić się jej, co ma zrobić. W kancelarii Kaszuba...

 • "Bitwa na głosy": Odrobią milion "w plecy"?

  Czy "Herosi" naszej estrady i element nieobliczalności w postaci Tomasza "Titusa" Pukackiego z Acid Drinkers uratują dramatycznie tonącą oglądalność "Bitwy na głosy"? W sobotę (8 września) rusza trzeci sezon show.

Dyskusje na temat: katarzyna zielińska piosenkarka