• Informacje na temat:

  katarzyna zimna

Artykuły na temat: katarzyna zimna
 • Katarzyna Glinka promienieje szczęściem dzięki ukochanemu

  Pomimo wielu starań, nie udało jej się ocalić rodziny. Rozwód z Przemysławem, tatą jej synka Filipa, bardzo przeżyła. Aktorka nie sądziła, że na swej drodze spotka jeszcze mężczyznę, któremu będzie gotowa oddać serce. Katarzyna Glinka (42 l.) tylko "Dobremu Tygodniowi" zdradza, czym ją ujął Jarosław.

 • Marika i Maleo Reggae Rockers ("Piosenka o Wojtku"): "Wygnane" w listopadzie

  8 listopada ukaże się płyta "Panny Wyklęte. Wygnane vol. 1", na której Maleo Reggae Rockers kontynuują swoją współpracę z wokalistkami reprezentującymi różne sceny.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Ankudowicz szykuje się do ślubu

  Katarzyna Ankudowicz, czyli Marta z "O mnie się nie martw", jeszcze niedawno uważała, że nie każdy szczęśliwy związek musi być od razu legalizowany w urzędzie lub przed ołtarzem. Niedawno aktorka zmieniła jednak zdanie w tej kwestii i... szykuje się do ślubu!

 • "Myślę, że to chyba jeszcze do mnie nie dotarło. Jestem strasznie szczęśliwy. To jest niezwykłe" - mówi w rozmowie z RMF FM Łukasz Żal, współautor zdjęć do filmu "Ida", po ogłoszeniu nominacji do Oscarów.

 • Bosacka alarmuje! Chodzi o trujące paragony fiskalne!

  Katarzyna Bosacka (44 l.) dokonała szokującego odkrycia...

 • Arciuch: zimna czy gorąca?

  Tamara Arciuch rozpaliła niejednego widza w "Tańcu z gwiazdami". Jednak wciąż ciągnie się za nią opinia "zimnej zołzy".

 • Jest zimną suką?

  ...niejednokrotnie wystąpiła w sukienkach w ciepłych odcieniach. "Przy tak płomiennych barwach Tamary wszelkie lody muszą stopnieć" - przekonywała Katarzyna Skrzynecka. Arciuch ostatecznie wywalczyła brąz...

 • Zła kobieta w "Plebanii"

  Mówi o sobie: "Na pierwszy rzut oka, zła kobieta od zadań specjalnych". Nie, nie Katarzyna Chrzanowska, ale jej bohaterka Kora, która w serial u "Plebania" właśnie zawitała do Tulczyna.

 • Katarzyna Herman w nowej roli

  Piękna aktorka Katarzyna Herman, (36 l.) widzom znana jest jako ciepła żona z serial u "Magda M.". Dzisiaj ukaże się w zupełnie nowej roli.

 • Katarzyna Żak: Nauki nigdy dość

  W dobiegającej końca, szóstej serii "Rancza" Solejukowa pokazała, na co ją stać i... zdała maturę. - Ambitna bestia! A przy tym wybitnie zdolna, o czym nie miała przez lata pojęcia - mówi Katarzyna Żak.

Zdjęcia na temat: katarzyna zimna
Wideo na temat: katarzyna zimna
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: katarzyna zimna