• Informacje na temat:

  katastrofy lotnicze

Artykuły na temat: katastrofy lotnicze
 • Ciężarna Marta Kaczyńska z ukochanym na obchodach 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...10 kwietnia 2010 roku świat Marty Kaczyńskiej (37 l.) wywrócił się do góry nogami. W katastrofie lotniczej straciła rodziców. W dniu ósmej rocznicy ich śmierci odwiedziła grób Lecha i Marii Kaczyńskich. Później udała się do Warszawy. Towarzyszył jej ukochany Piotr.

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Marta Kaczyńska wraz z córkami na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...10 kwietnia 2010 roku był dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) jednym z najgorszych dni w życiu. To wtedy straciła rodziców. Lech oraz Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Równo siedem lat po tych wydarzeniach córka prezydenckiej pary wzięła udział w obchodach rocznicy tragedii. Wraz z nią na wzgórzu wawelskim pojawiły się także jej córki.

 • Lynyrd Skynyrd po raz pierwszy w Polsce

  3 maja 2015 roku w hali Torwar w Warszawie odbędzie się pierwszy polski koncert legendy southern rocka - Lynyrd Skynyrd.

 • Jerzy Dziewulski ujawnia nieznane dotąd fakty o katastrofie lotniczej, w której zginęła Anna Jantar

  ...antyterrorysta.   W jego najnowszej książce "O terrorystach w Polsce" poznajemy m.in. szczegóły tragicznych wypadków lotniczych, w tym katastrofy lotniczej z 14 marca 1980 r. na Okęciu, w której zginęła mama(...) miejsca katastrofy i w 45 sekund znalazł się na miejscu. Wśród 77 ofiar rozpoznał Annę Jantar, która miała na sobie rude futerko, a twarz do połowy zakrytą włosami.   - Rude futerko, takie krótkie, bo ono...

 • Clint Eastwood skończył 85 lat

  Jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów i reżyserów, Clint Eastwood, znany z takich filmów jak "Brudny Harry", "Dobry, zły i brzydki" czy "Za wszelką cenę", kończy 85 lat. Poza planem filmowym Eastwood jest także zapalonym pianistą i znawcą jazzu.

 • Kinga Rusin zaliczyła niezłą wtopę w "Dzień Dobry TVN"! Szybka reakcja Natalii Kukulskiej

  Kinga Rusin (48 l.) chciała nawiązać do katastrofy lotniczej, w której zginęła Anna Jantar (†29 l.), i zaliczyła niezłą wpadkę! Natalia Kukulska (43 l.) szybko poprawiła błąd dziennikarki.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Lost: Zagubieni

  Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy...

 • Po katastrofie lotniczej: Rodzina wciąż się łudzi

  Rodzinna latynoskiej piosenkarki Jenni Rivery wierzy, że wokalistka zostanie odnaleziona żywa.

Zdjęcia na temat: katastrofy lotnicze
Dyskusje na temat: katastrofy lotnicze