• Informacje na temat:

  kate beckinsale aktorka

Artykuły na temat: kate beckinsale aktorka
 • Kate Beckinsale znów jest sama!

  Romans Kate Beckinsale (44 l.) z 21-letnim aktorem komediowym to już przeszłość…

 • Kate Beckinsale wraca do "Underworld"

  To oficjalne! Kate Beckinsale znów pojawi się w filmie "Underworld".

 • Kate Beckinsale: A jednak to nie koniec romansu z młodym kochankiem!

  Kate Beckinsale (44 l.) ponoć wcale nie rozstała się z 22-letnim komikiem Mattem Rifem!

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Kate Beckinsale: Jej mąż dopuścił się zdrady?!

  Brytyjskie media huczą o rzekomej niewierności męża Kate Beckinsale (42 l.)!

 • Kate Beckinsale: Internetowy striptiz

  Kate Beckinsale (32 l., "Aviator" ) zdradziła, że kiedy pracuje na planie filmowym i nie ma jej w domu, rozbiera się dla męża przy użyciu kamery internetowej . Aktorka przyznała, że "nocne sesje" korzystnie wpływają na namiętność jej związku z reżyserem Lenem Wisemanem ( "Underworld" ).

 • Kate Beckinsale przyszła na wielką galę w oryginalnej kreacji i... coś poszło nie tak

  Kate Beckinsale (45 l.) na galę rozdania nagród "Men Of The Year 2018" zdecydowała na na osobliwą kreację. Długa czerwona suknia miała śmiały dekolt i głębokie rozcięcie na nogę. Gdy aktorka pozowała do zdjęć, w pewnym momencie coś poszło nie tak i strój spłatał jej figla! Na ratunek przybiegła jedna z kobiet z ekipy i szybko uratowała sytuację. Lecz mina Kate jest bezcenna...

 • O brytyjskiej aktorce Kate Beckinsale (30 l.) jest ostatnio bardzo głośno, nie tylko z powodu premiery filmu "Van Helsing", w którym gra. Pojawiły się również plotki na temat jej rzekomego romansu z Colinem Farrellem oraz operacji powiększenia biustu.

 • Kate Beckinsale: To już koniec jej małżeństwa?!

  Wiele wskazuje na to, że mąż Kate Beckinsale (42 l.) nie ma zamiaru już do niej wracać. Para była ze sobą szczęśliwa 11 lat.

 • Chrzest bojowy Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" , "Aviator" ), którą już 20 stycznia zobaczymy w scenach walki w filmie "Underworld: Evolution" przyznaje, że nie ma nic z zadziorności swojej bohaterki. "Ten film był dla mnie dużym wyzwaniem. Nigdy wcześniej nie grałam tak brutalnej postaci" - powiedziała aktorka.

Wideo na temat: kate beckinsale aktorka
 • Wszyscy mają się dobrze

  Frank Goode, po śmierci żony, próbuje odzyskać kontakt z dorosłymi już dziećmi. Postanawia wyruszyć w podróż i niespodziewanie odwiedzić całą czwórkę: Davida, który jest "uznanym artystą" w Nowym Jorku, starszą córkę Amy, która "wysoko zaszła w reklamie", Roberta, "dyrygenta w Chicago" i Rosie - "główną tancerkę w rewii w Las Vegas". Jak wiele wspólnego z rzeczywistością ma to, co Frank wiedział do tej pory o życiu swych dzieci...? Gorzka podróż Franka W 1990 roku Giuseppe Tornatore...

 • Kontrabanda

  Remake islandzkiej produkcji "Reykjavik-Rotterdam". Historia byłego przemytnika, który ulega pokusie i wraca do nielegalnego fachu. MARK WAHLBERG (The Fighter, Policja zastępcza) oraz KATE BECKINSALE (Underworld, Aviator) to gwiazdy filmu Kontrabanda, rozgrywającego się w zawrotnym tempie thrillera, który opowiada historię usiłującego zerwać z mroczną przeszłością człowieka i jego rodziny, którą pragnie za wszelką cenę chronić. Legendarny przemytnik Chris Farraday (Wahlberg) porzucił...

 • Pamięć absolutna

  Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Godzilla", "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni" zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.