• Informacje na temat:

  kate blanchett

Artykuły na temat: kate blanchett
 • Kate Winslet jest w ciąży?!

  Kate Winslet (40 l.) pochwaliła się koleżankom radosną nowiną podczas oscarowej nocy?!

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • Angelina najpiękniejsza

  ..., Ziyi Zhang, Beyonce Knowles i Cate Blanchett. Szóste miejsce przypadło: Elle MacPherson, Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Kerry Washington i Carli Bruni.

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Cate Blanchett odkrywa Hepburn

  Cate Blanchett ( "Niebo" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) zagrała ostatnio wielką gwiazdę kina Katharine Hepburn. Zdobywczyni Oscara wcieliła się w niedawno zmarłą gwiazdę na planie filmu "The Aviator" Martina Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ). Australijka twierdzi, że dzięki temu występowi doceniła osiągnięcia wielkiej poprzedniczki.

 • Gwiazdy u Martina Scorsese

  Martin Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ) gromadzi wokół siebie kolejne gwiazdy, które spotkają się na planie jego obrazu "The Aviator", opowiadającego życiu Howarda Hughesa, miliardera znanego przede wszystkim ze swych zasług dla lotnictwa i przemysłu filmowego. W roli głównej w filmie wystąpi Leonardo DiCaprio ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" ). Ostatnio do obsady dołączyli Cate Blanchett, Kate

 • Spanikował całując 66-lakę

  Leonardo DiCaprio przywykł do całowania na ekranie najpiękniejszych kobiet, takich jak Claire Danes, Kate Winslet,czy Cate Blanchett. Gdy jednak przyszło mu złożyć namiętny pocałunek na ustach 66-letniej Joanny Lumley, aktor spanikował.

 • Kolejni oscarowi kandydaci

  Coraz częściej pojawiają się informacje o tym, kto ma szansę na oscarowe nominacje. Ostatnio firma Warner Bros. postanowiła przyspieszyć amerykańską premierę szkockiego filmu "Charlotte Gray", gdyż jej analitycy sądzą, że obraz ma duże szanse na Oscara. To samo dotyczy innej produkcji, brytyjskiego filmu "Iris".

 • Chce się naturalnie zestarzeć

  Zdaniem australijskiej aktorki Cate Blanchett operacje plastyczne to próba oszukania czasu, z którym i tak nikt nie wygra. Zdobywczyni Oscara nigdy nie pójdzie pod nóż, bo jak mówi - "chce się naturalnie zestarzeć".

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

Zdjęcia na temat: kate blanchett