• Informacje na temat:

  kate bosworth

Artykuły na temat: kate bosworth
 • Nie zdradził Gwyneth Paltrow?

  Brytyjski gwiazdor rocka, Chris Martin , zdementował za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego plotki , jakoby zdradził swoją żonę Gwyneth Paltrow z aktorką Kate Bosworth .

 • Reżyser "Still Alice" w szpitalu

  Reżyser filmu "Still Alice", Richard Glatzer, trafił do szpitala z problemami z oddychaniem. Życiowy partner Glatzera i współtwórca "Still Alice", Wash Westmoreland, ujawnił, że był on "martwy przez 15 minut".

 • "Długa droga do domu": Nowy serial z gwiazdą "Skazanego na śmierć"

  Denomy’ego  (Ritter), Gary’ego Volesky’ego (Kelly) oraz tłumacza Jassima (Homayoun). W rolach głównych występują: Michael Kelly, Jason Ritter, E.J. Bonilla, Kate Bosworth, Sarah Wayne Callies, Noel Fishe...

 • Została zamordowana z mężem. Była w 5. miesiącu ciąży

  Cristie Schoen Codd, ciężarna uczestniczka telewizyjnego show "Food Network Star", została zamordowana wraz z mężem - poinformował "Hollywood Reporter".

 • "Długa droga do domu": "Czarna niedziela", czyli opowieść o wojnie w Iraku

  ...rolach występują m.in. Kate Bosworth ("The Art of More") oraz Sara Wayne Callies ("Skazany na śmierć"), Jason Ritter. Aktor znany z "Parenthood" i "Dziewczyn" pokazuje się tu z zupełnie innej strony...

 • "Motyl. Still Alice" w polskich kinach!

  Julianne Moore wielokrotnie udowadniała, że jest aktorką wybitną, jednak to właśnie za rolę w filmie "Motyl. Still Alice" Amerykańska Akademia Filmowa przyznała jej Oscara (była to piąta nominacja gwiazdy). Produkcja teraz trafi na ekrany wybranych polskich kin.

 • Próbował rzucić się na paparazzo

  Jak donosi portal UsMagazine.com, 33-letniego aktora sfotografowano przytrzymywanego przez policjanta, podczas gdy ten rozwścieczony z zaciśniętymi pięściami próbował się rzucić na paparazzo. Natrętny reporter robił wcześniej zdjęcia gwiazdora oraz jego partnerki - 27-letniej Kate Bosworth. Skarsgaard został jednak uspokojony przez oficera policji, co zapobiegło zaostrzeniu sytuacji...

 • Julianne Moore: Ta nagroda jest dla was

  Odbierając tegoroczną nagrodę BAFTA, Julianne Moore podziękowała wspierającej ją rodzinie, a także osobom, z którymi pracowała przy filmie "Still Alice".

 • Gwyneth Paltrow: Nie rozwodzę się!

  ...zdementował spekulacje, jakoby muzyk zdradził żonę z aktorką Kate Bosworth. Zaledwie miesiąc temu natomiast Paltrow zaprzeczyła doniesieniom, mówiącym, że zamierza wraz z całą rodziną przeprowadzić się...

 • Kristen Stewart: Odnalazłam w nich siebie

  Kristen Stewart chętnie wciela się w postaci, z którymi sama się utożsamia. Aktorka, znana z serii "Zmierzch" oraz filmów "Królewna Śnieżka i Łowca" i "W drodze", wystąpiła w ducie z Julianne Moore w poruszającym obrazie "Still Alice".