• Informacje na temat:

  kate bosworth zdjęcia

Artykuły na temat: kate bosworth zdjęcia
 • Próbował rzucić się na paparazzo

  Jak donosi portal UsMagazine.com, 33-letniego aktora sfotografowano przytrzymywanego przez policjanta, podczas gdy ten rozwścieczony z zaciśniętymi pięściami próbował się rzucić na paparazzo. Natrętny reporter robił wcześniej zdjęcia gwiazdora oraz jego partnerki - 27-letniej Kate Bosworth. Skarsgaard został jednak uspokojony przez oficera policji, co zapobiegło zaostrzeniu sytuacji...

 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.

 • Orlando Bloom zagra ze swoją dziewczyną

  W kolejnym filmie Orlando Bloom ( "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" ) wystąpi razem ze swoją życiową partnerką Kate Bosworth ( "Superman: Powrót" ). "Seasons of Dust" wyreżyseruje Tim Blake Nelson ( "Szara strefa" ), który napisał także scenariusz do tego obrazu.

 • Koniec związku Orlando Blooma

  Aktorska para Orlando Bloom (29 l., "Królestwo Niebieskie" ) i Kate Bosworth (23 l., "Sezon na słówka" ) rozstała się - donoszą amerykańskie media. Znajomy pary miał podać taką informację dziennikarzom z programu "Enternainment Tonight"

 • Nathan Lane agentem

  Do ekipy planowanej przez wytwórnię Dreamworks komedii "Win a Date With Tad Hamilton!!!" dołączy Nathan Lane ( "Wspaniała Susann" ). Aktor wcieli się w przebiegłego hollywoodzkiego agenta, którego klient zakochuje się w prostej dziewczynie. Zdjęcia do filmu, który nakręci Robert Luketic ( "Legalna blondynka" ), rozpoczną się za miesiąc.

 • Kevin Spacey o muzyce

  . Zdjęcia rozpoczynają się 6 października.

 • Kevin Spacey kręci w Europie

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) rozpoczął w Niemczech zdjęcia do reżyserowanego przez siebie filmu "Beyond the Sea". Obraz jest opowieścią o życiu i tragicznej śmierci słynnego piosenkarza Bobby'ego Darina. W ostatniej chwili do aktorskiej ekipy dołączyła dwukrotnie nominowana do Oscara Brenda Blethyn ( "O mały głos" , "Joint Venture" ).

 • Bono: Koszulki ratują życie

  "Pieniądze wydane na tę koszulkę mogą uratować życie" - przekonuje Bono, lider grupy U2, który za pomocą akcji sprzedawania T-shirtów walczy o poprawę warunków życia mieszkańców afrykańskiego Lesotho. Koszulki zaprojektowane przez Ali Hewson, żonę muzyka, produkowane są właśnie w fabryce w Lesotho.

 • Orlando Bloom usidlony?

  Wydaje się, iż aktorka Kirsten Dunst ( "Spider-Man 2" ), która niedawno rozstała się ze swym przyjacielem Jakem Gyllenhaalem ( "Pojutrze" ), znalazła już nowego ukochanego. Jest nim podobno nie kto inny, jak Orlando Bloom, elf Legolas z filmowej ekranizacji trylogii Tolkiena .

 • Gwiazdor "Czystej krwi" zatrzymany

  Gwiazdor serial u "Czysta krew" - Alexander Skarsgard - został w sobotę zatrzymany przez policję podczas imprezy Coachella Music Festival w Indio w Kalifornii.