• Informacje na temat:

  kate bush zdjęcia

Artykuły na temat: kate bush zdjęcia
 • Smartfony zmorą artystów

  Wokalistka i kompozytorka Kate Bush zaapelowała do fanów, by nie przychodzili na jej koncert z iPone'em ani iPadem, lub innymi gadżetami multimedialnymi, by spędzić czas na bezmyślnym gapieniu się w ekran, nagrywaniu jej lub robieniu zdjęć.

 • Oscarowa rola Kate Winslet

  Dramat "Lektor" Stephena Daldry'ego z nagrodzoną Oscarem Kate Winslet w roli głównej oraz biograficzny "W." Olivera Stone'a o byłym prezydencie USA George'u W. Bushu to jedne z tytułów, które trafią w piątek do polskich kin.

 • Zmiany obsadowe w "Terminatorze 3"

  Choć zdjęcia do trzeciej części "Terminatora" już trwają, po raz kolejny zmieniono aktorkę, która ma zagrać Kate Miller, jedną z głównych bohaterek filmu "Terminator 3: Rise of the Machines". W poniedziałek, 6 maja, branżowy magazyn Variety poinformował, że po Claire Forlani i Sophii Bush rolę Kate przejęła młoda amerykańska aktorka Claire Danes.

 • Zmiany w "Terminatorze 3"

  Zaledwie przed świętami wielkanocnymi informowaliśmy , że brytyjska aktorka Claire Forlani zagra Kate - jedną z bohaterek filmu "Terminator 3: Rise of the Machines". W piątek, 5 kwietnia, magazyn The Hollywood Reporter doniósł, że rolę tę ostatecznie otrzymała mało znana aktorka Sophia Bush. Na szczęście pewne jest to, że swą znakomitą rolę z pierwszych dwóch części "Terminatora" powtórzy

 • "Kocham ten hałas!"

  i basistą Venom, o prawdziwym zmartwychwstaniu, Kate Bush, pieniądzach i stopach Kinga Diamonda.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  O godzinie 17.00 czasu lokalnego w Los Angeles rozpoczęła się 77. ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Gwiazdy walczą o rolę

  Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" ) walczy podobno o rolę w najnowszym filmie Sama Mendesa ( "Droga do zatracenia" ). Jednak nie tylko on chce zagrać w produkcji, której akcja rozgrywa się podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Rywalami gwiazdora są Tobey Maguire ( "Spider-Man 2" ) i Jake Gyllenhaal ( "Pojutrze" ).

 • Pola do pokochania

  Debiutująca wokalistka Pola (czyli Paulina Pospieszalska) prezentuje drugi teledysk ze swojej płyty "Wbrew". Klip powstał do piosenki "Brackenberry Lane" .

 • Najlepsze teledyski Petera Gabriela

  W związku z ogłoszeniem występu Petera Gabriela na Life Festival Oświęcim 2012 postanowiliśmy przypomnieć pięć najlepszych klipów byłego wokalisty Genesis.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!