• Informacje na temat:

  kate capshaw

Artykuły na temat: kate capshaw
 • Spielberg wspiera gejów

  Reżyser Steven Spielberg (61 l.) i jego żona Kate Capshaw przekazali 100 tys. dolarów na walkę z inicjatywą, dotyczącą zdelegalizowania małżeństw homoseksualnych w Kalifornii.

 • Spielberg wspiera gejów

  Steven Spielberg i jego żona Kate Capshaw przekazali 100 tys. dolarów na walkę z inicjatywą, mająca na celu delegalizację małżeństw homoseksualnych w Kalifornii.

 • Prywatny Park Jurajski?

  Ostatnie plany Stevena Spielberga zdenerwowały jego sąsiadów. Sławny producent i reżyser zamierza bowiem sprawić swojej żonie Kate Capshaw szczególny prezent - specjalnie dla niej chce wybudować gigantyczny tor jeździecki. "To zdumiewający i ohydny pomysł" - twierdzi John Murdock, adwokat wynajęty przez sześć osób, które mieszkają w najbliższym sąsiedztwie mającego powstać hipodromu.

 • Spielberg nie chce gejszy, chce Indianę Jonesa

  Informowaliśmy już o ponad czteroletnich przygotowaniach do realizacji filmu "Wspomnienia gejszy" ("Memoirs of a Geisha"), który reżyserować miał Steven Spielberg. Słynny reżyser poinformował jednak ostatnio, iż woli zając się tylko produkcją obrazu. Decyzja twórcy spowoduje zapewne kolejne przesunięcie terminów realizacji filmu.

 • Klan Spielbergów

  Max Spielberg, najstarszy syn Stevena Spielberga, podąża w ślady swego sławnego ojca. Rezolutny 17-latek ukończył niedawno pracę nad swym pierwszym filmem, którego był nie tylko reżyserem, lecz także producentem, autorem zdjęć, montażystą oraz autorem scenariusza!

 • Gwiazdy lecą na ślub Toma Cruise'a

  Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l., "Wojna światów" ) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l., "Batman-Poczatek" ), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

 • "Indiana Jones 4": Potwierdzenia i zaprzeczenia

  W mediach wciąż pojawiają się sprzeczne informacje na temat powstania "Indiany Jonesa 4". Kilka dni temu informowaliśmy, że autorem scenariusza filmu będzie Tom Stoppard, laureat Oscara za scenariusz do filmu "Zakochany Szekspir", a już wiadomość tę zdementowała Kathleen Kennedy, producentka czwartej części przygód słynnego archeologa. Potwierdziły się jednak pogłoski, że prace nad filmem ruszą na pewno jeszcze w tym roku.

 • Steven Spielberg szlachcicem

  W poniedziałek, 29 stycznia, Steven Spielberg został uhonorowany tytułem szlacheckim i może umieszczać za swoim nazwiskiem skrót KBE (Knight Of The British Empire). Tytuł ten, przyznawany przez królową Elżbietę II, jest największym brytyjskim wyróżnieniem dla osób urodzonych poza granicami królestwa. Honoruje ich wybitne zasługi dla społeczeństwa.

 • Najdroższe rozwody świata

  Rozwód w świecie show-biznesu sporo kosztuje. Najlepsi prawnicy mogą wynegocjować dla rozżalonego współmałżonka od kilkudziesięciu do nawet 100 milionów dolarów odszkodowania. Najwięcej - po 100 milionów dolarów - zapłacili hollywoodzcy gwiazdorzy Harrison Ford, Steven Spielberg i Bruce Willis.

 • Spielberg: Jak lew w klatce

  "Kiedy nie kręcę, jestem nieszczęśliwy, czuję się jak lew w klatce" - wyznał Steven Spielberg, podczas spotkania w Paryżu z okazji przeglądu swoich filmów w Cinematheque Francaise. Ostatnie dzieło reżysera - "Czas wojny", trafił właśnie na ekrany polskich kin.

Zdjęcia na temat: kate capshaw