• Informacje na temat:

  kate chora

Artykuły na temat: kate chora
 • Kate i William w końcu poznali dziecko Meghan! Skandal wisiał w powietrzu!

  Na Wyspach już zaczęto plotkować, że Meghan Markle (37 l.) nie życzy sobie odwiedzin Kate i Williama. Z zaproszeniem zwlekali przeszło tydzień...

 • Pomiędzy "Czułymi słówkami" i "Love story"

  Jak opowiedzieć o miłości, życiu i śmierci na wesoło? Wystarczy tajemnicza aura Nowego Orleanu i przebojowa dziewczyna, która znajduje prawdziwą miłość. A także... niesłychanie pomysłowy Bóg. Kate Hudson i Gael Garcia Bernal to bohaterowie nowej komedii romantycznej "Odrobina nieba".

 • Księżna Kate pozazdrościła Meghan Markle?! Będzie czwarte dziecko?!

  To byłaby sensacja, gdyby tuż po porodzie Meghan Markle (37 l.) rodzina królewska ogłosiłaby, że spodziewa się kolejnego potomka. Okazuje się jednak, że czwarte dziecko księżnej Kate (37 l.) i księcia Williama (37 l.) wcale nie musi być odległym marzeniem.

 • Bohaterowie i superbohaterowie

  Polska imigrantka w USA, superbohater w masce, zdradzana kobieta, rzeźbiarka z problemami i... małpka - oto bohaterowie ponad połowy z aż 9 filmów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 25 kwietnia.

 • Księżna Kate wystosowała poruszający list!

  W sieci opublikowano poruszający list od księżnej Kate (36 l.). Żona księcia Williama zachęca wszystkich do udziału w Tygodniu Dziecięcych Hospicjów. Podkreśla, jak ważną rolę odgrywają placówki, które opieką otaczają chorych najmłodszych. Cała sprawa bardzo ją dotyka, tym bardziej że sama jest mamą trojga dzieci.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

 • Lost: Zagubieni

  Kate i Jack nadal opiekują się chorym Sawyerem. Stają się sobie coraz bliżsi. Podczas wędrówki po lesie do Kate wracają wspomnienia zbrodni, którą popełniła...

 • Współcześni mężczyźni: Żigolak, hedonista, fanatyk

  Aż dziewięć filmów trafi na ekrany polskich kin w piątek, 9 maja. Wśród nich widowiskowa "Transcendencja", komedie "Casanova po przejściach" i "Sąsiedzi", biograficzny "Seks, narkotyki i podatki" oraz "Powstanie Warszawskie" - pierwszy w dziejach kina dramat wojenny non-fiction .

 • Kate Moss szaleje z wściekłości

  Krzyczała, podarła zdjęcia Doherty'ego i rzuciła w ścianę kieliszkiem wina. Taka była reakcja Kate (33 l.), gdy dowiedziała się, że jej były chłopak Pete Doherty (28 l.) nazwał ją w wywiadzie chorym z zazdrości, "wrednym, starym śmieciem".

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.