• Informacje na temat:

  kate hudson rozwód

Artykuły na temat: kate hudson rozwód
 • Kate Hudson zerwała zaręczyny!

  Kate Hudson (35 l.) znów jest singielką. Gwiazda rozstała się ze swoim narzeczonym.

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Kate Hudson zaręczyła się

  Najpierw ciąża, potem zaręczyny - Kate Hudson najwyraźniej nie dba o konwenanse. Aktorka ogłosiła, że jej partner, Matthew Bellamy , poprosił ją o rękę.

 • Sekret Kate Hudson

  Po ponad roku przygotowań do realizacji ekranizacji powieści "Can You Keep a Secret?", przedstawiciele studia Paramount Pictures ogłosili, że kontrakt na napisanie scenariusza do filmu podpisała Erin Cressida Wilson, scenarzystka świetnie przyjętej przez krytykę i publiczność "Sekretarki" . W "Can You Keep a Secret?" główną rolę zagra Kate Hudson ( "Rozwód po francusku" , "Jak stracić chłopaka

 • "Nie czuję potrzeby, aby wychodzić za mąż"

  Kate Hudson po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat swojej ciąży i planów małżeńskich. Aktorka spodziewa się dziecka wraz ze swoim partnerem, brytyjskim rockmanem Mattem Bellamym.

 • Kate Hudson i natrętny drużba

  Kate Hudson ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" , "Rozwód po francusku" ) dołączyła do Owena Wilsona ( "Poznaj moich rodziców" , "Podwodne życie ze Stevem Zissou" ) na planie komedii "You, Me and Dupree", która powstaje dla studia Universal Pictures. Reżyserią projektu zajmą się Joe i Anthony Russo ( "Welcome to Collinwood" ).

 • Demi Moore poznała Nicka Jonasa na imprezie u córki!

  ...i dobiegającą czterdziestki aktorką Kate Hudson. Fakt, że ją ciągnie do młodszych, a jego do... bardziej doświadczonych, dobrze wróży temu związkowi. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:(...) gustuje w młodszych partnerach. Szesnaście lat różnicy było między nią i jej ostatnim, trzecim mężem, aktorem Ashtonem Kutcherem. Ciężko zniosła jego zdrady i późniejszy rozwód w 2013 r. Potrzebowała...

 • Kate Hudson: Wojownicza panna młoda

  Kate Hudson ( "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" , "Rozwód po francusku" ) zagra główną rolę w komedii "Bride Wars". Film opowie o dwóch przyjaciółkach, które równolegle planują swoje śluby, co doprowadza do nieoczekiwanych konsekwencji. Film zostanie zrealizowany dla studia Miramax.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ...w kontekście przemiany duchowej, tylko własnego zdrowia. Wzięłam już udział w kursie jogi, spodobała mi się, teraz praktykuję ją codziennie - zachwala była prezydentówna. Aktorka Kate Hudson, ku(...) otrzymali rozwód! Nie obyło się oczywiście bez publicznego prania brudów. Przypomnijmy, że był to już drugi rozwód pary. Russell Crowe ponad dwa lata temu zostawił rodzinę dla innej kobiety. Do tej...

 • Peter Sarsgaard u boku Kate Hudson

  Peter Sarsgaard ( "Nie czas na łzy" , "Centrum świata" , "K-19" ) najprawdopodobniej wystąpi w dreszczowcu "The Skeleton Key". Główną bohaterkę tego projektu zagra nominowana do Oscara Kate Hudson ( "U progu sławy" , "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" , "Rozwód po francusku" ). Zdjęcia rozpoczynają się w kwietniu.