• Informacje na temat:

  kate i anoreksja

Artykuły na temat: kate i anoreksja
 • Słowa Kate Moss wywołały skandal

  ..."Nic nie smakuje lepiej niż poczucie, że się jest chudym" - to motto w ustach Kate Moss wywołało lawinę krytyki. 35-letnią modelkę oskarżono o promowanie anoreksji i wygłaszanie "niebezpiecznych" poglądów.

 • Kate Winslet wygrała z tabloidem

  25 tysięcy funtów - tyle brytyjski tabloid "Daily Mail" musi zapłacić Kate Winslet za "obraźliwy" artykuł, który ukazał się w styczniu na łamach brukowca.

 • Moss: "Nigdy nie byłam anorektyczką"

  Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • "Pełna chata" wraca na ekran po 15 latach!

  Sweetin (Stephanie Tanner) dwukrotnie rozwiedziona gościnnie występuje w serialach. Miała problemy z nadużywaniem narkotyków. Mary-Kate i Ashley Olsen, które na zmianę grały Michelle Tanner, zrobiły(...). Chociażby dlatego, że Mary-Kate jest lewo-, a Ashley praworęczna. Zagrały w wielu filmach, piszą książki, projektują ubrania. Stały się milionerkami, których nie oszczędziły jednak skandale, narkotyki...

 • Śmierć pielęgniarki to wina Kate Middleton?

  Brytyjski wokalista Morrissey po raz kolejny atakuje rodzinę królewską.

 • 25-lecie serialu "Pełna chata"

  ...występuje w serialach. Miała problemy z nadużywaniem narkotyków. Mary-Kate i Ashley Olsen, które na zmianę grały Michelle Tanner, zrobiły największą karierę. Dostały tę rolę (miały wtedy 9 miesięcy), bo na przesłuchaniu były jedynymi bliźniaczkami, które nie płakały. Po szóstych urodzinach widzowie już odróżniali, która z nich występuje. Chociażby dlatego, że Mary-Kate jest lewo-, a Ashley...

 • Nigdy nie była anorektyczką?

  Brytyjska supermodelka Kate Moss oświadczyła ostatnio, że nigdy nie chorowała na anoreksję, a jest tak szczupła dlatego, że często po prostu nie ma czasu na to, by coś zjeść.

 • "Pełna chata" po latach

  Mary-Kate i Ashley Olsen (Michelle) Dzięki "Pełnej chacie" siostry szybko stały się ulubionymi bliźniaczkami Hollywood. Na przestrzeni lat 28-letnie dziś aktorki Olsen zagrały w wielu filmach oraz(...). Jako nastolatki zasmakowały imprezowego stylu życia. Długo przyjaźniły się z Paris Hilton i Lindsay Lohan. Po skandalu związanym ze śmiercią Heatha Ledgera (2004 r.) - aktor zmarł po imprezie z Mary-Kate...

 • Hudson walczy z oszczerstwami

  Kate Hudson (26 l., "Rozwód po francusku" ) wystąpiła z oficjalną akcją skierowaną przeciwko fotografom, którzy - według aktorki - niezgodnie z prawdą przedstawili ją jako ofiarę anoreksji. O pomoc w ataku na agencje fotograficzne córka Goldie Hawn zwróciła się do londyńskiej firmy prawniczej Schillings.

Zdjęcia na temat: kate i anoreksja