• Informacje na temat:

  kate i leonardo miłość

Artykuły na temat: kate i leonardo miłość
 • Kate Winslet znów z DiCaprio

  Dramat Sama Mendesa "Droga do szczęścia", z nagrodzoną Złotym Globem Kate Winslet w roli głównej, oraz polska komedia "Idealny facet dla mojej dziewczyny" w reżyserii Tomasza Koneckiego i najnowszy film niemieckiej reżyserki Doris Dörrie "Hanami - Kwiat wiśni" trafią w piątek do polskich kin. Na deser - francuski klasyk: "Czterysta batów" Francoisa Truffauta.

 • Miłość jak z ekranu

  Kochają się na zabój, ale nie mogą być razem. Walczą więc o swoje uczucie, a ich historie wzruszają, bawią, a czasem szokują. Przeniesienie opowieści o miłości na ekran to prawdziwa sztuka.

 • Kokaina? To witaminy dla dzieci!

  Od piątku, 3 stycznia, możemy go oglądać w nowym filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street". Leonardo DiCaprio zdradza, co aktorzy wciągają nosem, kiedy muszą zagrać scenę zażywania kokainy oraz przypomina niezręczny moment, w którym miał uprawiać seks z Kate Winslet na oczach jej męża.

 • Hollywoodzkie gwiazdy są milsze niż polskie

  Anna Wendzikowska niedawno dołączyła do obsady serialu "M jak miłość". W najbliższych dniach będzie ją można zobaczyć także w relacjach z festiwalu w Cannes, gdzie przeprowadzi wywiady z gwiazdami kina.

 • Filmowe pocałunki wszech czasów

  Pocałunek Clarka Gable'a i Vivien Leigh w filmie "Przeminęło z wiatrem" został wybrany najpiękniejszym filmowym pocałunkiem wszech czasów. Ankietę na ulubione całuśne sceny przeprowadził wśród Francuzów Instytut Badania Opinii Publicznej IFOP.

 • "Titanic": Zakończenie wszech czasów

  Finał kostiumowego widowiska "Titanic" został ogłoszony najlepszym zakończeniem w historii kina. Ujęcie, w którym ocalała z katastrofy bohaterka wrzuca po latach do morza medalion i umiera, najbardziej poruszyło uczestników sondażu. Drugą pozycję zajęła ostatnia scena więziennego dramatu "Skazani na Shawshank" , z udziałem Morgana Freemana i Tima Robbinsa.

 • Sceny miłosne wszech czasów

  Scena z dramatu "Uwierz w ducha" , w której Demi Moore i Patrick Swayze przytulają się nad kołem gancarskim, została uznana za najbardziej romantyczną filmową scenę wszech czasów. Głosowanie przeprowadzono wśród brytyjskich kinomanów.

 • Najsłynniejsze filmowe pary

  To oni sprawiają, że na ekranie iskrzy. Wspominając "Między słowami" mamy przed oczami Scarlett Johansson i Billa Murray'a. Czy ktoś pamiętałby o "Pożegnaniu z Afryką", gdyby nie przejmujące kreacje Meryl Streep i Roberta Redforda? Jako że lato sprzyja zakochanym, może warto przypomnieć sobie, jak kochają się filmowi bohaterowie.

 • "Z Londynu do Birmingham i z powrotem"

  "X & Y" Coldplay był bezsprzecznie najbardziej oczekiwanym albumem 2005 roku nie tylko w Wielkiej Brytanii. A warto dodać, że w tym samym czasie do sklepów...

Wideo na temat: kate i leonardo miłość
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...