• Informacje na temat:

  kate i william gry

Artykuły na temat: kate i william gry
 • Książę William ma na koncie gorący romans. To ona skradła jego serce jeszcze przed Kate

  Fani brytyjskiej rodziny królewskiej zapewne doskonale wiedzą, że Kate (37 l.) nie była pierwszą miłością Williama (36 l.). Książę spotykał się wcześniej z innymi kobietami, a jedna z nich szczególnie zawróciła mu w głowie. Przeżył gorący romans, a podczas studiów usychał z tęsknoty za ukochaną. Wtedy do akcji wkroczyła Kate...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Księżna Kate wściekła na księcia Williama? "Jest bardzo zła..."

  Książę William (36 l.) przebywa w Jordanii, gdzie odbywa podróż w imieniu rodziny królewskiej. Nie towarzyszy mu żona. Okazuje się, że Kate (36 l.) musiała zostać z malutkim synem. Jej mąż wygadał się, że odpuszczenie wizyty na Bliskim Wchodzie nie przyszło jej łatwo...

 • Brytyjska premiera "Hobbita"

  Z udziałem księcia Williama odbyła się w środę, 12 grudnia, brytyjska premiera filmu "Hobbit: Niezwykła podróż". Obraz po raz pierwszy pokazano również w USA, Francji i w Skandynawii.

 • Matka księżnej Kate przerwała milczenie! Wyjawia sekrety córki!

  Do tej pory rodzice księżnej Kate (36 l.), Carol Middleton (63 l.) i Michael Middleton (69 l.), nie byli zbyt rozmowni. Teraz jednak światło dzienne ujrzało kilka ciekawych szczegółów, które wyjawiła mama księżnej!

 • Kapitanowie "Star Treka" razem

  Wszyscy odtwórcy postaci kapitanów w kolejnych częściach popularnego serial u "Star Trek" spotkają się po raz pierwszy przy okazji pracy nad grą komputerową "Star Trek: Legacy".

 • Kate i William razem! Tak dementują plotki o wielkim kryzysie w małżeństwie?

  Ostatnio spekuluje się na temat poważnego kryzysu, który ponoć trawi małżeństwo Kate i Williama. Ostatnio małżonkowie pojawili się razem publicznie. Na zdjęciach widać, że dzieje się między nimi coś niepokojącego?

 • Imogen Poots: Piękna niebieskooka

  Imogen Poots rozpoczęła podbój Hollywood. Po występie w kipiącym testosteronem "Need for Speed" artystka otrzymała liczne aktorskie propozycje, również te z najwyższej półki.

 • Książę William: Mój syn jest za bardzo rozpieszczony

  ...przyszedł na świat. Tymczasem brytyjski książę, trzeci w kolejce kandydat do tronu, już skończył 3 lata! Rodzice, księżna Kate i książę William, przygotowali dla niego z tej okazji skromne przyjęcie tylko dla najbliższych w posiadłości Anmer Hall w Norfolk,w której mieszkają na co dzień z dziećmi, odkąd ją dostali w prezencie od królowej Elżbiety II. Był tort, gry i zabawy dla dzieci, i oczywiście...

 • Być gwiazdą to za mało!

  Sława i pieniądze to dla większości aktorek szczyt marzeń, ale dla niej dopiero początek. Angelina Jolie do perfekcji opanowała sztukę wykorzystywania Hollywood do swoich celów. Jeszcze w tym roku zamierza wyjść za mąż, a przy okazji...