• Informacje na temat:

  kate i william nazwisko

Artykuły na temat: kate i william nazwisko
 • Prawie 2000 gości na ślubie Williama

  Około 1900 osób, w tym wielu monarchów, przywódców państw i szefów dyplomacji, zostało zaproszonych na ślub księcia Williama i Kate Middleton . Uroczystość odbędzie się 29 kwietnia w opactwie Westminster w Londynie.

 • Najlepsze seriale walczą o Emmy

  Seriale "Zakazane imperium" i "Gra o tron" oraz aktorzy Hugh Laurie, Steve Buscemi, Kate Winslet i Diane Lane są wśród tegorocznych nominowanych do amerykańskich nagród telewizyjnych Primetime Emmy.

 • Kate Moss wyszła za mąż

  Kate Moss powiedziała sakramentalne "tak" w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Johna Galliano. Ceremonia odbyła się w piątkowe popołudnie 1 lipca i, jak zapewnia Moss, będzie trzydniową rock'n'rollową imprezą roku w Wielkiej Brytanii.

 • Gildia Aktorów: Nominacje

  Gildia Aktorów Filmowych - SAG (Screen Actors' Guild) ujawniła we wtorek, 11 stycznia, nazwiska osób kandydujących do jej nagród za 2004 rok. Wśród nominowanych znaleźli się bohaterowie filmów: "The Aviator" , "Marzyciel" , "Za wszelką cenę" , "Ray" i "Bezdroża" .

 • Jutro chrzest księcia Jerzego

  Chrzest księcia Jerzego, syna Williama i Kate, odbędzie się 23 października w kaplicy królewskiej pałacu św. Jakuba w Londynie, a nie jak dotąd w pełnej przepychu Sali Muzycznej Pałacu Buckingham.

 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • Układy

  ...o życie. Podświadomie obwinia o wszystko Patty Hewes? Tymczasem w kancelarii Hewes & Associates kolejny sukces. Co prawda Kate Franklin również namierzyła mężczyznę, który zajmował pokój w hotelu obok tego, w którym spotkali się tamtej feralnej nocy Naomi Walling i Channing McClaren. Ale to William Herndon pierwszy go znajduje, bo ustala, że ów świadek naprawdę nazywa się Thomas Weld. Zameldował się...

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL

  79. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 25 na 26 lutego 2007 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

 • Bachleda i Gortat mają już "wspólny plan na przyszłość"! Ala już przedstawiła go rodzicom!

  Roześmiani i już oficjalnie razem. Tak Alicja i Marcin prezentowali się w warszawskich Łazienkach Królewskich na bankiecie z okazji urodzin brytyjskiej królowej, wyprawionym przy okazji wizyty księcia Williama (35) i księżnej Kate (35) w Polsce. Oboje mieli nawet okazję osobiście zamienić kilka słów z księciem. Mowa była o… piłce! Nie ma, to jak w kraju Alicja Bachleda-Curuś kilka dni temu...

 • Imogen Poots: Piękna niebieskooka

  Imogen Poots rozpoczęła podbój Hollywood. Po występie w kipiącym testosteronem "Need for Speed" artystka otrzymała liczne aktorskie propozycje, również te z najwyższej półki.