• Informacje na temat:

  kate jackson reżyser

Artykuły na temat: kate jackson reżyser
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...na ulicy Chełmskiej w Warszawie. Przerażona, ale chcąca spełniać marzenia, stanęła przed reżyserem. Po chwili okazało się, że rola, do której startuje to Suczka w "Ciemnej stronie Wenus" Radosława Piwowarskiego. Reżyser natychmiast się nią zachwycił. Na rozmowy pojechał do Gdyni. Anna była niepełnoletnia, więc zgodę na udział w filmie wyrazić musiała mama. Mimo tego, że rola była rozbierana, pani...

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Gwiazdy po latach: "Siódme niebo"

  Family". Jest żonaty i ma córkę Kate. Catherine Hicks, czyli Annie Jackson-Camden Rola Annie Camden nie była debiutem aktorki. Miała już na swoim koncie występy w 3 serialach oraz ponad 20(...) popularność przyniosło mu "Siódme niebo". Mało kto wie, że Watson był również reżyserem i scenarzystą serialu. Widzowie mogli podziwiać go także jako Briana O’Harę - faceta idealnego, który nie może znaleźć...

 • Peter Jackson: Kino złego smaku

  Peter Jackson pozostanie zapamiętany w annałach kina jako reżyser trylogii "Władcy Pierścieni", jednak miłośnicy twórczości nowozelandzkiego reżysera o wiele większą estymą darzą jego wczesne, niskobudżetowe filmy, które zyskały sobie status dzieł kultowych. Z okazji przypadającej w poniedziałek, 31 października, 50. rocznicy urodzin Petera Jacksona, przypominamy te oryginalne, lecz nieco

 • Frodo już tutaj nie mieszka

  ...z przeszłością: z lekko spiczastymi uszami i włochatymi stopami Frodo Bagginsa zagra w scenach, które trafią do dwuczęściowej superprodukcji "Hobbit" w reżyserii Petera Jacksona. Premiery pierwszej(...) części "Tupotu małych stóp", która na ekrany kin wejdzie w listopadzie. Temu, że jest przystojny, nie można zaprzeczyć - reżyser "The Oxford Murders" Alex de la Iglesia mówi, że spojrzenie jego...

 • Początek castingów do "Hobbita"

  Peter Jackson wyznał, że castingi do "Hobbita" mają rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu.

 • Ben Stiller w serialu "Statyści"

  odcinku Ben Stiller ( "Poznaj moich rodziców" , "Zoolander" ) wcieli się w postać reżyser pracującego nad ambitnym projektem filmu o tragicznym losie uczestnika wojny na Bałkanach. W serialu pojawią się także Kate Winslet ( "Marzyciel" ) o raz Samuel L. Jackson ( "Trener" ).

 • DVD: Nagroda za "Władcę pierścieni"

  Ceremonia wręczenia tegorocznych nagród DVD Premiere Awards odbędzie się 14 stycznia 2003 roku, w "Wiltern Theater" w Los Angeles. Specjalnymi wyróżnieniami uhonorowani zostaną między innymi Quentin Tarantino oraz Harvey i Bob Weinsteinowie, a także siostry Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Peter Jackson, twórca filmowej adaptacji "Władcy pierścieni".

 • Najgorszy tata w show-biznesie

  Najsłynniejszy ostatnio rockowy rozrabiaka, czyli Pete Doherty (Babyshambles, eks-The Libertines), został wybrany "najgorszym ojcem w show-biznesie" w internetowym sondażu. Uzależniony od narkotyków muzyk ma syna Estile'a ze związku z byłą dziewczyną Lisą Moorish. Tuż za Doherty'm znalazł się Michael Jackson.

 • Prace nad "Władcą pierścieni"

  Od roku już trwają prace nad realizacją trzech części "Władcy pierścieni". "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" pojawić ma się na ekranach w 2001 roku. Premiera "The Lord of the Rings: The Two Towers" planowana jest na rok 2002, natomiast "The Lord of the Rings: The Return of the King" zobaczymy w 2003 roku. Reżyserem trylogii jest nowozelandzki reżyser Peter Jackson.

Wideo na temat: kate jackson reżyser
 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.