• Informacje na temat:

  kate jest w ciąży

Artykuły na temat: kate jest w ciąży
 • Zaskakujące doniesienia! Wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest księżna Kate!

  Nie milkną komentarze po wydaniu oświadczenia Pałacu Kensington, który oznajmił, że księżna Kate (37 l.) nie będzie towarzyszyć Williamowi (37 l.) w zagranicznej podróży do Omanu i Kuwejtu. To tylko utwierdziło fanów rodziny królewskiej w przekonaniu, że księżna Kate jest w czwartej ciąży. Jeden z zagranicznych tabloidów dowiedział się nawet, w którym miesiącu ciąży jest Kate!

 • Została zamordowana z mężem. Była w 5. miesiącu ciąży

  Cristie Schoen Codd, ciężarna uczestniczka telewizyjnego show "Food Network Star", została zamordowana wraz z mężem - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Księżna Kate w czwartej ciąży? Powracają plotki!

  Kate (37 l.) i William (37 l.) mają troje dzieci, ale niewykluczone, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Temat czwartej ciąży księżnej wraca jak bumerang. Niektórzy dowodów na to, że żona księcia już spodziewa się kolejnej pociechy, dopatrują w najnowszych doniesieniach medialnych...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Księżna Kate w czwartej ciąży?!

  Jeden z brytyjskich tabloidów twierdzi, że Kate (36 l.) i William oczekują kolejnego dziecka!

 • Kate Hudson jest w ciąży

  Aktorka Kate Hudson i rockman Matt Bellamy spodziewają się dziecka - informuje amerykańska prasa brukowa.

 • Księżna Kate o czwartej ciąży! Sensacyjne słowa!

  Księżna Kate (36 l.) po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa i planach powiększenia rodziny...

 • Kate Winslet znów jest w ciąży

  Dwoje dzieci Kate Winslet już wkrótce będzie miało rodzeństwo. Gwiazda kina ogłosiła właśnie, że po raz trzeci zostanie mamą. Ojcem maleństwa jest Ned Rocknroll, którego aktorka poślubiła pół roku temu.

 • Księżna Kate jednak jest w trzeciej ciąży?

  Co rusz w mediach pojawiają się wieści o rzekomej trzeciej ciąży księżnej Kate (35 l.). Do tej pory te doniesienia nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Tym razem będzie inaczej?

 • Uwielbia być w ciąży

  Kate Hudson wyznała, że uwielbia być w ciąży. Aktorka, która spodziewa się obecnie swojego drugiego dziecka, twierdzi, że już planuje kolejne.

Wideo na temat: kate jest w ciąży
 • To wideo z księżną Kate uciszy plotki?

  Londyn, Wielka Brytania. Książę William i księżna Kate udali się do Aga Khan Centre w Londynie. Spotkali się z brytyjsko-pakistańskimi przedstawicielami świata biznesu, muzyki, kuchni i wielu dziedzin sztuki. Wśród nich był m.in. DJ Naughty Boy. Kate Middleton postawiła tego dnia na elegancką, zwiewną sukienkę ARoss Girl za 556 dolarów. Wizyta książęcej pary poprzedza ich planowany na ten miesiąc

 • Księżna Kate gra w hokeja na wysokich obcasach

  Czy wtedy już wiedziała, że jest w ciąży?

 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym(...) w odnowionym Pałacu Kensington, a William zrezygnował z pracy w wojsku i rozpoczął kurs zarządzania na Uniwersytecie w Cambridge. William i Kate wzięli ślub w Opactwie Westminsterskim 29 kwietnia 2011

Dyskusje na temat: kate jest w ciąży
 • Re: "Na dobre i na złe": Szaleniec, nowi lekarze i adorator Wiki

  Prześpi się z Adamem ,potem stwierdzi że popełniła błąd , pozna prawnika zacznie się z nim spotykać ,zaprosi ją do klubu , będą się dobrze bawić , zabawa zakończy się w łóżku w mieszkaniu Wiktorii , po pewnym czasie okaże się że Wiki jest w ciąży , i do końca sezonu będzie rozpacz bo nie będzie wiedziała z kim jest w ciąży .Totalna chała , a mogło być tak pięknie .

 • Re: "Na dobre i na złe": Kasia Smuda przeżyje wypadek?

  ? :D A ja napisałam o jego żonie, czy jednak o jej narzeczonym? Nawet jeśli ją oszukał, to byli tam oboje. Odwrócił się od niej jak się dowiedział? :D :D Przecież jakby wiedział o ciąży, to i teraz by wiedział, że Matysia jest jego. . . Z tego co się orientuję od początku jest jasne, że on o niczym nie wie do tego ostatniego odc. Po drugie chyba nie uważasz, że olałby totalnie własną córcię wiedząc

 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Czy z tą ciążą Kożuchowskiej nie zrobiono szopki noworocznej??Tyle aktorek i celebrytek spodziewało się dziecka ale nie było w związku z tym tyle dywagowania w mediach na ten temat!!A kimże jest Kożuchowska??Zwykłe beztalencie ,które robi wokół siebie więcej szumu niż księżna Kate!!Żałosne babsko!!