• Informacje na temat:

  kate middleton w czasie studiów

Artykuły na temat: kate middleton w czasie studiów
 • Pippa rozstała się z facetem?

  Młodsza siostra Księżnej Cambridge, Pippa Middleton , ponoć rozstała się ze swoim partnerem, Alexem Loudonem. Ten londyński bankier i były krykiecista towarzyszył Pippie podczas przyjęcia weselnego jej siostry Kate i księcia Williama w kwietniu.

 • Książę Karol i cała rodzina królewska wstrząśnięci śmiercią Tary. To ogromny cios!

  .... Od tamtej pory bardzo zbliżyła się do siostry Kate, Pippy Middleton, z którą przez pewien czas dużo imprezowała. Rok temu media obiegła wiadomość, że u Tary zdiagnozowano guza mózgu i chorobę(...) Times" oraz innych gazetach, ale najbardziej pociągała ją telewizja. W tym czasie po raz pierwszy wyszły na jaw problemy Tary z narkotykami. Podobno wpadła w nałóg, który wraz z pomocą rodziny udało...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

 • Wielkanoc przed telewizorem?!

  W polskiej telewizji święta to - jak powszechnie wiadomo - czas powtórek. Czy i tak będzie tym razem, czy doczekamy się wreszcie kilku filmowych premier?

 • SuperHeavy: Tajemnica Jej Królewskiej Mości

  W świecie, gdzie informacja obiega świat w przeciągu sekundy, fakt, że istnienie SuperHeavy udało się tak długo utrzymać w tajemnicy należy uznać za cud. A czy "eksperyment szalonego alchemika", jak o zespole mówi Dave Stewart, może się powieść?