• Informacje na temat:

  kate moss biografia

Artykuły na temat: kate moss biografia
 • Kate Moss: Ciekawostki z życia skandalistki

  Jedna z najsłynniejszych modelek świata, Kate Moss, w czwartek obchodzi 40. urodziny. Biografia Brytyjki obfituje nie tylko w sukcesy zawodowe, ale również w skandale. O Kate napisano wiele, z morza informacji wybraliśmy kilka ciekawostek.

 • Kim są "ikony popkultury"?

  30 stycznia telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję dokumentalnej serii "Ikony popkultury". 21-odcinkowy cykl poświęcony będzie biografiom najpopularniejszych postaci świata filmu i rozrywki.

 • Niesmaczna "Reaktywacja"

  Użytkownicy jednej z witryn internetowych w ankiecie na najbardziej niesmaczne erotyczne sekwencje wszech czasów na pierwszym miejscu umieścili miłosne igraszki Neo (Keanu Reeves) i Trinity (Carrie-Anne Moss) w przeboju "Matrix Reaktywacja" . Aprobaty wśród ankietowanych nie zyskały też między innymi harce bohaterów filmu "Showgirls" Paula Verhoevena.

 • Gaspard Ulliel zagra Yves Saint Laurenta

  Przed francuskim aktorem i modelem Gaspardem Ulliel wielkie wyzwanie. To on wcieli się w postać Yves Saint Laurenta w biograficznym filmie o życiu czołowego projektanta XX wieku.

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.