• Informacje na temat:

  kate moss narkotyki

Artykuły na temat: kate moss narkotyki
 • Kate Moss: "Narkotyki albo ja"

  Przyjaciele Pete'a Doherty'ego (28 l.) zaczynają mieć już dość jego narkotykowych ekscesów i postawili mu ultimatum: jeśli nie skończy z ćpaniem, zrywają z nim kontakt. Sama Kate (33 l.), z którą piosenkarz niedawno się zaręczył, grozi odejściem.

 • Kate Moss: Koniec romansu

  Opisywany wnikliwie w brytyjskich mediach romans 31-letniej Kate Moss i ulubieńca wyspiarskich dziennikarzy, 25-letniego Pete'a Doherty'ego, muzyka grupy The Libertines, zakończył się równie szybko, jak się zaczął. Oczywiście wszystkiemu winien jest biedny Pete...

 • Kate Moss w narkotykowym transie

  Według rewelacji DJ'a obsługującego imprezę z udziałem Kate Moss (32 l.), modelka była bardzo dobrze zaopatrzona na okoliczność zabawy do białego rana i nie chodzi tu wcale o baloniki i konfetti.

 • Kate Moss wraca do zawodu

  Angielska supermodelka Kate Moss zaledwie kilkanaście dni po zakończeniu terapii odwykowej, pozowała do pierwszych zdjęć reklamowych. Na hiszpańskiej Ibizie 31-letnia Moss pozowała do zdjęć reklamujących nową kolekcję strojów Roberta Cavalli.

 • Były Kate Moss już na wolności

  Obok Amy Winehouse jest najpopularniejszym rozrabiaką na Wyspach Brytyjskich. Pete Doherty , lider Babyshambles i były partner Kate Moss , został skazany w maju tego roku za posiadanie narkotyków. Miał spędzić za kratkami sześć miesięcy. Wyszedł po sześciu tygodniach.

 • Naomi Campbell broni Kate Moss

  Brytyjska modelka Naomi Campbell (35 l.) stanęła w obronie koleżanki po fachu, Kate Moss (31 l.), która od dwóch tygodni ma konflikt z prawem po tym, jak sfotografowano ją, zażywającą narkotyki.

 • Kate, Pete i kasety wideo

  Po zerwaniu z Pete'em Dohertym (28 l.), 33-letnia modelka boi się, że porzucony kochanek może zamieścić w internecie ich wspólne nagrania. Albo z zemsty, albo po to, by mieć pieniądze na narkotyki.

 • Kate Moss w narkotykowym transie?

  Według rewelacji DJ'a obsługującego imprezę z udziałem Kate Moss, modelka była bardzo dobrze zaopatrzona na okoliczność zabawy do białego rana i nie chodzi tu wcale o baloniki i konfetti.

 • Zdradził ją z dwiema kobietami

  Supermodelka Kate Moss (33 l.) rzuciła niedawno swojego chłopaka, wokalistę Pete'a Doherty'ego (28 l.), a teraz ujawniane są kolejne szczegóły ich burzliwego związku.

 • Muzyka pisana przez narkotyki

  Czy wiesz, że współautorem wielu twoich ulubionych piosenek Boba Dylana, Janis Joplin, Nirvany czy Red Hot Chili Peppers, były narkotyki?

Wideo na temat: kate moss narkotyki
 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...