• Informacje na temat:

  kate moss skandal

Artykuły na temat: kate moss skandal
 • Ilona Felicjańska porównuje się do Kate Moss!

  Ilona Felicjańska (41 l.) w ostatnim czasie sporo przeszła. Pod tym względem, jak sama stwierdziła, może się porównać ze światowej sławy modelką, Kate Moss (40 l.).

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • Słowa Kate Moss wywołały skandal

  ..."Nic nie smakuje lepiej niż poczucie, że się jest chudym" - to motto w ustach Kate Moss wywołało lawinę krytyki. 35-letnią modelkę oskarżono o promowanie anoreksji i wygłaszanie "niebezpiecznych" poglądów.

 • Kate Moss na odwyku

  Modelka Kate Moss i jej chłopak Pete Doherty zgłosili się razem na odwyk do londyńskiej kliniki.

 • Kate Moss wyszła za mąż

  Kate Moss powiedziała sakramentalne "tak" w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Johna Galliano. Ceremonia odbyła się w piątkowe popołudnie 1 lipca i, jak zapewnia Moss, będzie trzydniową rock'n'rollową imprezą roku w Wielkiej Brytanii.

 • Kate Moss śpiewa

  Modelka Kate Moss nagrała w duecie ze swoim chłopakiem Petem Dohertym, obecnie liderem angielskiej grupy Babyshambles, utwór "The Beauty And The Beast" (Piękna i bestia). Piosenka została zaśpiewana przez popularną na Wyspach Brytyjskich parę w języku francuskim.

 • Rozdano nagrody Emmy 2015! Do siedmiu razy sztuka?

  ...w sitcomie "Mama". Cieszy nas również wyróżnienie Uzo Aduby (najlepsza aktorka drugoplanowa), Margo Martindale (najlepsza aktorka gościnna w serialu dramatycznym) oraz Petera Dinklage'a w kategorii(...) otrzymał 12 statuetek), a komediowym - "Figurantka". Zwycięstwo serialu komediowego stacji HBO przerwało trwającą od sześciu lat dominację w tej kategorii "Współczesnej rodziny". Oto lista nominowanych...

 • Kate Moss wyda autobiografię

  Brytyjski biznesmen Richard Branson poinformował, że wydawnictwo Virgin Books, w którym posiada 10 proc. udziałów, opublikuje pierwszą autobiograficzną książkę modelki Kate Moss.

 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  ...nagrodzona niedawno Złotym Globem za tytułową rolę w tej serii. W pozostałych kategoriach nie było większych rewolucji i nominacje otrzymali starzy wyjadacze (w paru przypadkach, niestety, za słabszy(...) to Get Away With Murder" Taraji P. Henson, "Imperium" Tatiana Maslany, "Orphan Black" Elisabeth Moss, "Mad Men" Robin Wright, "House of Cards" Najlepszy aktor w serialu dramatycznym Kyle Chandler...

 • Kate Moss rzuciła chłopaka

  Po raz kolejny, tym razem chyba już na poważnie, Kate Moss rozstała się z Petem Dohertym, liderem zespołu Babyshambles. Przyczyną rozpadu ulubionej pary brytyjskich brukowców była ucieczka muzyka z kliniki odwykowej, za którą słono zapłaciła słynna modelka. Wyszczekany Pete podał także inne powody rozstania...