• Informacje na temat:

  kate moss zdjęcia

Artykuły na temat: kate moss zdjęcia
 • Kate Moss: Jej mąż ma romans!

  Mąż Kate Moss (41 l.), Jamie Hince (46 l.), ma słabość do modelek…

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • Gazety kolorowe pospieszyły się, donosząc o zerwaniu Kate Moss (42 l.) z Nicolaiem von Bismarckiem (29 l.). Para nadal jest wpatrzona w siebie jak w obrazek!

 • Zdjęcia Kate Moss trafią pod młotek

  W licytacji w tradycyjnym, brytyjskim domu aukcyjnym Christys znajdzie się... Kate Moss. Pod młotek trafią obrazy, fotografie, rzeźby, a nawet dywany ścienne z wizerunkiem 39-letniej modelki.

 • Jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek świata, Kate Moss, w reklamach i na plakatach korzysta z... dublerki.

 • Zdjęcia nastoletniej Kate Moss trafią pod młotek

  Pierwsze zdjęcia sesyjne nastoletniej Kate Moss zostaną zlicytowane 23 listopada w domu aukcyjnym Bloomsbury w Londynie. Szacuje się, że fotografie supermodelki wykonane przez Davida Rossa osiągną cenę po 1200 funtów za sztukę.

 • Zdjęcia Kate Moss uratują życie?

  Corinne Day - jedna z najbardziej znanych fotografek mody od 10 lat walczy - i to nie o jak najlepsze ujęcie, ale o zdrowie. Autorka kultowych już zdjęć młodej Kate Moss cierpi na guza mózgu i potrzebuje przejść specjalistyczną operację - pisze na swej stronie internetowej "Vogue".

 • Narkotykowe kłopoty Kate Moss

  Słynna topmodelka Kate Moss (31 l.) zostanie przesłuchana przez brytyjską policję w związku z zarzutami o zażywanie kokainy w trakcie sesji nagraniowej jej partnera, Petera Doherty. Dziennik "Daily Mirror" opublikował zdjęcia, rzekomo ukazujące jak Moss zażywa kokainę. Publikacja ta wywołała burzę wokół modelki.

 • Zarzuca Kate Moss plagiat

  Marianne Faithfull zarzuca modelce Kate Moss, że ta kopiuje jej styl. Brytyjska piosenkarka i aktorka przyznała, że nie przyjaźni się już z Moss i nie spędza już z nią czasu.

 • Kate Moss śpiewa

  Modelka Kate Moss nagrała w duecie ze swoim chłopakiem Petem Dohertym, obecnie liderem angielskiej grupy Babyshambles, utwór "The Beauty And The Beast" (Piękna i bestia). Piosenka została zaśpiewana przez popularną na Wyspach Brytyjskich parę w języku francuskim.

Zdjęcia na temat: kate moss zdjęcia
 • Kate Moss
Wideo na temat: kate moss zdjęcia
 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Transcendencja

  Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Gdy jeden z nich - Will (Johnny Depp) - ginie z rąk terrorystycznej organizacji widzącej w eksperymencie zagrożenie dla ludzkości, jego żona Evelyn (Rebecca Hall) podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci maszyny. Will ożywa, ale skutki operacji okazują się dalekie od pożądanych. Johnny Depp ("Piraci z Karaibów"), Rebecca Hall ("Vicky Christina...

 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...