• Informacje na temat:

  kate nie jest w ciąży

Artykuły na temat: kate nie jest w ciąży
 • Księżna Kate w czwartej ciąży?!

  Jeden z brytyjskich tabloidów twierdzi, że Kate (36 l.) i William oczekują kolejnego dziecka!

 • Została zamordowana z mężem. Była w 5. miesiącu ciąży

  Cristie Schoen Codd, ciężarna uczestniczka telewizyjnego show "Food Network Star", została zamordowana wraz z mężem - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Księżna Kate o czwartej ciąży! Sensacyjne słowa!

  Księżna Kate (36 l.) po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o trudach macierzyństwa i planach powiększenia rodziny...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Księżna Kate jednak jest w trzeciej ciąży?

  Co rusz w mediach pojawiają się wieści o rzekomej trzeciej ciąży księżnej Kate (35 l.). Do tej pory te doniesienia nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Tym razem będzie inaczej?

 • Kate Hudson jest w ciąży

  Aktorka Kate Hudson i rockman Matt Bellamy spodziewają się dziecka - informuje amerykańska prasa brukowa.

 • Kate Upton jest w ciąży! Potwierdziła plotki jednym zdjęciem!

  Od pewnego czasu w mediach krążyły pogłoski o ciąży Kate Upton (26 l.), która w listopadzie 2017 roku wyszła za mąż. Teraz modelka sama potwierdziła te rewelacje, publikując pewne zdjęcie.

 • Kate Hudson nie znosi swoich... piersi

  Kate Hudson nie znosi swojego ciała w trakcie ciąży. Gwiazda, która spodziewa się obecnie dziecka z muzykiem Matthew Bellamym, przyznaje, że najbardziej przeszkadzają jej zmienione piersi. Według Hudson, urosły one ostatnio o... trzy rozmiary.

 • Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

  Kate (37 l.) i William (37 l.) rozważają rozwód? Takie doniesienia od jakiegoś czasu krążą w mediach. Teraz pojawiły się kolejne, zgoła inne, plotki. Wedle nich księżna Cambridge może być w czwartej ciąży! Jak do tych spekulacji mają się najnowsze zdjęcia żony księcia?

 • Uwielbia być w ciąży

  Kate Hudson wyznała, że uwielbia być w ciąży. Aktorka, która spodziewa się obecnie swojego drugiego dziecka, twierdzi, że już planuje kolejne.

Wideo na temat: kate nie jest w ciąży
 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu prywatnie. Tegoroczna rocznica jest ich pierwszą z synem, księciem Georgem. W tym samym czasie w ubiegłym roku, Kate – będąca wówczas w szóstym miesiącu ciąży - złożyła wizytę w dziecięcym

Dyskusje na temat: kate nie jest w ciąży
 • Re: "Na dobre i na złe": Szaleniec, nowi lekarze i adorator Wiki

  Prześpi się z Adamem ,potem stwierdzi że popełniła błąd , pozna prawnika zacznie się z nim spotykać ,zaprosi ją do klubu , będą się dobrze bawić , zabawa zakończy się w łóżku w mieszkaniu Wiktorii , po pewnym czasie okaże się że Wiki jest w ciąży , i do końca sezonu będzie rozpacz bo nie będzie wiedziała z kim jest w ciąży .Totalna chała , a mogło być tak pięknie .

 • Re: "Na dobre i na złe": Kasia Smuda przeżyje wypadek?

  ? :D A ja napisałam o jego żonie, czy jednak o jej narzeczonym? Nawet jeśli ją oszukał, to byli tam oboje. Odwrócił się od niej jak się dowiedział? :D :D Przecież jakby wiedział o ciąży, to i teraz by wiedział, że Matysia jest jego. . . Z tego co się orientuję od początku jest jasne, że on o niczym nie wie do tego ostatniego odc. Po drugie chyba nie uważasz, że olałby totalnie własną córcię wiedząc

 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska wreszcie przyznała się do ciąży!

  Czy z tą ciążą Kożuchowskiej nie zrobiono szopki noworocznej??Tyle aktorek i celebrytek spodziewało się dziecka ale nie było w związku z tym tyle dywagowania w mediach na ten temat!!A kimże jest Kożuchowska??Zwykłe beztalencie ,które robi wokół siebie więcej szumu niż księżna Kate!!Żałosne babsko!!